Sakal Rüyada Görmek İmam Nablusi

dua

Rüyada görülen sakal, erkek için zenginlik ve şereftir.

Rüyada sakalının uzadığını ve karnına ulaştığını gören kimse, mal ve şöhret kazanır. Ve bunu kazanırken sakalından karnında bulunan miktarca zahmet çeker.

Sakalınışekil ve kıyafetine uygun ve yakışıklı bir şekilde uzadığını gören kimse, şeref ve şöhret, güzellik, mal, devlet ve güzel bir geçime kavuşur.

Sakalının yanlarının uzadığını ve ortasının uzamadığını görmek, o kimsenin başkası için hazırlayacağı bir mala erişmesine yorumlanır.

Sakalının miktarından fazla uzadığını görse, o kimsenin borcuna, üzüntü ve kederine yorumlanır.

Bazı yorumcular rüyada sakalının uzadığını ve çok kıllı olduğunu gören kimsenin ömrü ve malı artar, dediler.

Sakalının kıllarını fazlaca siyah olduğunu gören kimse, zengin olur.

Sakalının sarıya yakın olduğunu gören kimse, fakirlik ve hastalığa düşer. Sakalını safi kızıl renkli olduğunu gören kimse, feryat eder.

Bir kimse rüyada sakalını tuttuğunu, elinde kıl kaldığını ve o kılı atmadığını görse, o kimsenin kendisinden bir malı gider. Sonra yine ona döner. Eğer elinde kalan kılı attığını görse, o kimsenin bir daha dönmemek üzere malı gider.

Rüyada eliyle bir adamın sakalını tutmuş ve onu çektiğini gören kimse, o adamın malına varis olur.

Kendi sakalının yarısının gittiğini gören kimsenin izzet ve şerefinin bazısı veya malının yarısı gider.

Bir kemsinin sakalını rüyada tanımadığı genç bir adam traş etse, o kimsenin şöhret ve rütbesi bildiği bir düşmanı veya adaşı yahut onun benzerinin eliyle gider. Eğer sakalını traş eden kimse ihtiyarca, o kimsenin şöhreti yüce ve kuvvetli bir kimsenin eliyle gider.

Rüyada sakalının beyaz olduğunu gören kimse, şeref ve büyük şöhrete erişir.

Sakalının siyahlığından hiçbir eser kalmadığını gören kimse, fakir olur. Şöhret ve mevkii elinden gider.

Bir kimsenin rüyada hanımının sakallı olduğunu görmesi, o kimsenin malının veya oğlunun malının fazlalılığına ve hanımının hastalığına yorumlanır.

Rüyada sakalını ve başını birden traş ettiğini gören kimse, hasta ise şifa bulur. Eğer borçlu ise, borcunu öder. Eğer üzüntü ve kederli ise, üzüntü ve kederi gider.

Rüyada sakalından bir veya iki tutam aldığını ve ondan hiçbir şey eksilmediğin gören, şöhret ve devlet sahibi bir kimseden mal elde eder.

Sakal heybettir. Bazen sakal, adamın dükkanına, geçim yollarına, elbisesine, üzerine lazım gelen tazminatına, kazanç ve faydasına yorumlanır.

Sakal kendisiyle yemin edilir bir şeydir. Sakal doğruluk, yalan, cimrilik ve cömertliğe yorumlanır. Bazen sakal hanıma yorumlanır.

Uyanıkken sakalı beyaz olan bir kimsenin rüyada sakalının siyahlaştığını görmesi, sevinç, kuvvet ve sertçe hareket edişine yorumlanır.

Bir kimsenin rüyada sakalının adetin hilafına olarak uzadığına görmesi, o kimsenin oyunla meşgul olmasına veya layık olmayan yere malını sarfetmesine ya da kendisi için üzüntü, keder ve sıkıntı meydana gelmesine yorumlanır.

Sakal günahkar kimse için, tövbe, sapıklar için hidayettir. Özellikle rüya sahibi onda beyazlık da bulunduğunu görürse.Anonim" seçeneğiyle isim vermeden yorum yazılabilir.
"Adı/URL" seçeneğiyle sadece isim verilerek de yorum eklenebilir.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski