Elif Harfi Sırları ve Enerjisi

Elif Harfi, bilindigi üzere Arap harflerinin ilkidir, sembol meali; başlangıç, ilk olan, dik, tek, yöneliş...

Elif harfi nurani sınıfında ki harfler içerisinde yer alır, yani hayr ve şerr olarak 2 majik grup belirlersek Elif burada hayr işlemleri için anahtardır.. Şerr işlemlerde kullanılır ancak orada anahtar yani açıcı ilk harf olarak degil hedef niyetinde ki kişi isminin çivisidir.. Vefkte 3. köprüde, tılsımda 5.köprüde yer alır.. (Esma vekflerinde yeri degişir..)

Bazı havas yönleri şu şekildedir,
Tembel uyuşuk ruhlu insanlar, işten kaçan, çalışmak istemeyen insanlar üzerinde şu yöntem uygulanır,

Dikdörtgen şeklinde kesilmiş ipek kumaş üzerine 1.000 kez yazılır, kişinin yastıgının içine yada elbisesinin bir köşesine iliştirilir..

Diyelim ki; iş yerinde sizinle arası iyi olmayan geçinemeyen birisi var, sizin kötülügünüzü istiyor, sizinle rekabet içinde, o kişinin düşmanlıgına son vermesi ve size saygı duyup çekinmesi için

Temiz bir kagıt üzerine 2 tane kare çizilir karelerden birisi içine 111 kez elif harfi diger kareye ise o kişinin anne adı ve kendi adı yazılır, son olarak kareler birbirine biz çizgi ile çekilerek bağlanır bu çizilen çizginin alt ve üst taraflarına Rahman esması yazılır, ve üzerinizde taşırsınız..

Bu harfin özelliklerinden birçogunu burada yazmıyorum ama varlık musallatlarından tutun, çocugu olmayan kısır kimselerin tedavi sürecine kadar birçok konuda büyük enerji yayan titreşimleri söz konusudur..
dua


Anonim" seçeneğiyle isim vermeden yorum yazılabilir.
"Adı/URL" seçeneğiyle sadece isim verilerek de yorum eklenebilir.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski