Büyü Sihir Musallat Kurtarma Yöntemleri

 SİHİR BÜYÜ VE CİN MUSALLAT OLMUŞ KİŞİLERİN EVLERDE YAPACAĞI PROGRAM
1-)EV PROGRAMINDA KULLANILACAK MALZEMELERİN HAZIRLANMASI
Rukye ayetleri suya,zeytinyağına ve bala okunur.Okuma işleminin günlük olarak yapılması en ideal yöntemdir, yapılamıyorsa okuma işlemi 3 günde bir tekrarlanmalı.
Zeytinyağı,su,ve diğer malzemelere nasıl kuran okunur ?
a-) İlk olarak şişenin kapağını açın ve ağzınızı şişenin ucuna tutun , kısık sesle Rukye ayet ve surelerini okuyup
içine güçlü bir şekilde üfleyin. ( tükürür şekilde üfleyin sıcak yemeğe üfler gibi değil)
- Mesela ilk önce fatihayı okuyun ve bitirince üfleyin,sonra tekrar fatiha ve yine üfleyin vs... - Suya okunacak ayet ve sureler : 3 er veya 7 şer kez aynı ayet ve sureleri okuyup üfleyin
b-) Genel olarak - Fatiha - Bakara 1-5 - Ayet el kursi - Amener rasulu - İsra 82 - ihlas - Felak - Nas. Okunup üflenir.
- Sihir hastaları malzemelere okurken genel rukye ayetlerinin üzerine 3-4 sihir ayeti ilave etmelidir.
- Nazar veya hasede uğramış hastalar malzemelere okurken genel rukye ayetlerinin üzerine 3-4 nazar ve kıskançlık ayeti ilave etmelidir.
- Musallat hastaları ateş,ölüm,azap ayetlerini ilave edebilir..
- Diğer hastalar ise şifa ve sekinet ayetleriyle birlikte hastalığa göre ayetleri seçip malzemelere okuyabilir... Yardıma ihtiyacı olan bize özelden ulaşabilir.
(Okunmuş su hazırlama tarifi için ek bir şey söyleyeyim kimisi okuyamıyor okutacak kimse de bulamıyor, zor geliyor rukye kayıtlarını kabın yakınında yüksek sesle çalarak da okunmuş su zeytinyağı vs elde edebilirsiniz okuyup nefes etmek kadar etkili olmasa da Allahın izniyle tesir eder.)
2-)OKUNMUŞ SU İLE BANYO TEDAVİSİ
Rukye ayetleri okunmuş suya Sidr yada defne yaprağından yedi tane ezilerek ya da toz halinde ise biraz katılır. Sidr bulunmaz ise defne yaprağı toz haline getirilir (Sidr Arabistan Kirazı yaprağıdır Türkiye'de bulamazsınız hac yada umreye gidenlere sipariş verebilirsiniz).
-Bir bardak kadar okunmuş sidr yada defne tozu karıştırılmış su alınıp kovaya eklenir banyo suyu çoğaltılır.
-Bir çay bardağı sirke kovaya ilave edilir.
-2 kaşık kaya tuzu ( iri olsa daha iyi olur ) kovaya eklenir.
Bu su ile banyo yapılır. Su ile yedi gün tekrar banyo yapılır. Hatta mümkünse tedavi olan kişi banyo saatlerini aynı
saatlere denk getirmelidir.
3-)OKUNMUŞ SU VE ZEYTİNYAĞININ İÇİLEREK KULLANILMASI
-Hasta olan kişi rukye ayetleri okunmuş olan sidr ve defne yaprağından yapılmış olan karışımdan her gün sabah ve akşam bir bardak su içmelidir.
-Hasta olan kişi rukye ayetleri okunmuş sızma zeytinyağını sabah ve akşamları bir çorba kaşığı içmelidir(İsteyen üzerine limon sıkarak içebilir).
-Çörek otuda bu şekilde kullanılabilir.
4-)ZEYTİNYAĞI İLE YAĞLANMA
-Hasta olan kişi rukye ayetleri okunmuş zeytinyağını krem sürer gibi saçlar hariç tüm vücuduna sürer, özellikle kaslara ve omurga hattına masaj yaparak sürmek daha iyidir.Zeytinyağı ile yağlanma işlemine hastanın durumuna göre 7, 21, 40 gün devam edilmelidir. Okunmuş su ile banyo yaptıktan sonra yağlanma işlemi yapılmalıdır, yani yağlandıktan sonra banyo yapılmayacak!!! ZEYTİNYAĞI İLE YAĞLANMA ÇOK ÖNEMLİ VE TESİRLİDİR İHMAL EDİLMEMELİ...
 1

5-)BAĞIRSAKLARDAN VE MİDEDEN BÜYÜ YADA NAZAR UNSURUNUN ATILMASI
Aşağıdaki yöntemlerin hepsi aynı anda uygulanmayacaktır!!! Haftalık yada aylık olarak değişim yapılacaktır!!! Bal hariç...
a-)SENA ŞURUBU Bağırsakta bulunan büyü unsuru için)
100 Gr. Sinameki Yaprağı ve Rezene aktardan temin edilir. Kabızlık,bağırsak tembelliği, midede ve bağırsaklarda bulunan sihir maddesi atılması için etkilidir.
Hazırlanışı: 3 su bardağı su kaynatılır ,bir tutam sinameki ve rezene demliğe atılır su eklenir ve demlenir.
Ilık oluncaya kadar bekletilir süzülür 4-5 saat bekletilir üzerine rukye ayetleri okunur bal yada pekmezle tatlandırılır aç karnına 3 bardak birden içilir. Etkisini yaklaşık olarak 6-7 saat sonra verir,karında biraz ağrı oluşabilir,ishal olunur ,bu ishal korkulacak ishal değildir bol bol ılık su içilir pekmez yada bal şerbeti de olabilir. İshal olunmazsa ertesi gün yeniden yapılır taki ishal oluncaya kadar. 3 gün ara ile tekrar yapılarak içilir ve daha sonra haftada bir defa yapılması gerekir. İleriki zamanlarda ise ayda bir uygulanır. HAMİLELER KESİNLİKLE KULLANMAMALIDIR.
b-)ACI ÇEHRE (Bağırsakta bulunan büyü unsuru için)
Su ile 3 Adet çiğneyerek ya da ezilerek yutulur. Yaklaşık bir saat sonra ishal olur. Bol bol su içilir, 3 günde bir olmak üzere 2 ya da 3 defa tekrarlanır.
c-) MEYANKÖKÜ VEYA SAFRAN (Midede bulunan büyü unsuru için)
Herhangi bir aktara giderek 1kg yeni çekilmiş meyankökü alınır, meyankökü 5 litre suda 15 dk. kaynatılır ve dört saat dinlenmeye bırakılır. Meyankökü dibe çökene kadar yerinden hiç oynatmayınız. Dört saat sonra süzün. Süzüldükten sonra çıkan su iki litreyi geçmez ve rengi de siyah olur. Bu su ağzı kapanabilen cam bir kaba boşaltılır. Rukye ayetleri üzerine okunur ve buzdolabında saklanır. Bu sudan her gün sabah aç karnına, ikindiden sonra ve yatmadan önce orta boy bir çay fincanı içilir. Hazırlanan miktar bu şekilde on gün kadar yeter üç günde bir rukye ayetleri tekrar okunmalıdır. Tansiyonu 150/90‟ın üzerinde olanlar aynı miktar suya meyankökünü 250 gr. katsınlar ve içtikten sonra bir saat boyunca başka bir şey yemesinler.
Meyankökü içemeyenler onun yerine 2 litre suda beş gram safranı eritsinler ve üzerine rukye ayetlerini okuduktan sonra aynı şekilde içsinler.
Meyankökü üzerine Rukye ayetlerine ilaveten Bakara, Kehf ve Yâsîn sureleri de okunabilir. Bu şekilde inşallah büyü vücuttan çıkacaktır. Vücudun içinde bulunan büyü genellikle okuma esnasında hareket eder ve bulantıya sebep olur. Eğer hasta karnında ağrı ya da hareket hissetmiyorsa, genellikle büyü bedenin içinde değil demektir. Bulantıyla birlikte olmayan mide ağrısı yalnızca eziyet içindir. Meyankökünün yerine safran da kullanılabilir. Bu ikisi etkide birbirine yakındırlar.Meyankökü kendisi bizzat tansiyon yükseltmese de, tansiyon hastası olanlar veya tansiyonu yükselmeye eğilimli olanlar için zararlı olabilir. Bu kimseler onun yerine safran kullansınlar.
d-) BAL (Midede bulunan büyü unsuru için)
Kullanılacak bal kaliteli bir bal olmalıdır, bal hadislerde geçtiği üzere bir çok hastalığa şifadır.
-Hasta olan kişi rukye ayetleri okunmuş balı sabah ve akşamları bir tatlı kaşığı yemelidir. Tahta kaşık kullanılmalı!!! Ayrıca halsizlik için vereceğimiz macun tarifi içerisinde bal zaten var. Macun hazırlayamayan yada biten hastalar macuna alternatif olarak kullansın.
6-) HALSİZLİK VE KANSIZLIK İÇİN KUVVET VERİCİ MACUNUN HAZIRLANMASI
Malzemeler:
- 2 Kg Bal yada 1Kg Bal, 1 Kg Keçiboynuzu pekmezi
- Çörekotu, havlucan, zencefil, kebabiye, çemenunu, devedikeni, ısırgan tohumu, ginko, biloba, kakule, üzümçekirdeği, polen,kına kına, keten tohumu, karanfil,keçiboynuzu,gingseng. (20'er gr olarak toz halinde çektirin)
Hazırlanışı:
Toz olarak belirtişmiş malzemeleri aktarda çektirin, çörekotunu toz olarak almayın!!! Çörekotunu çekildikten sonra bekletmeyin uçucudur tesiri kalmaz. Bitkisel tozlar alınmış olan 2 Kg bal yada 1 Kg. bal 1 Kg. pekmez ile tahta kaşık ile karıştırılır.
Kullanımı:
Hazırlanan karışıma rukye ayetleri okunur .Ağzı kapalı tutularak muhafaza edilir, toz karışımlarda okumanın etkisi daha uzun süre devam eder. Okuma işlemi 2 haftada bir tekrarlanır. Tahta yada plastik çorba kaşığı ile sabah, ikindi, akşam günde üç defa kullanılmalı. Rukyeden halsiz düşen hastalar ihmal etmemeli... Şeker hastaları sadece tozları karıştırıp,bir kaşık su ile içerler.
2

7-) BİTKİSEL VE SAKİNLEŞTİRİCİ ÇAYLAR
Bu çaylar tedavi sürecinde vesvese, asabiyet yaşayan hastalar tarafından kullanılmalıdır. Özellikle aşık cin vakalarında karı koca arasında geçen lüzumsuz tartışmaların önüne geçmek için faydalıdır!!!
Malzemeler:
- Melisa, rezene, kekik, ıhlamur, kabuk tarçın, adaçayı, kedi otu, papatya her biri 100 gr olarak alınacak.Aktarınıza paketlerin üzerine etiketler ile isimlerini yazmasını isteyin.
Hazırlanışı ve kullanımı:
2 Litre su kaynatılır , bitkilerin hepsinden yaprak olanlardan birkaç yaprak ince yada taneli olanlardan tatlı kaşığı suya koyarak demlenmeye bırakılır 30 dk sonra süzülüp cam bir şişeye konulur ve üzerine rukye ayetleri okunur. Sabah ,öğlen, ikindi ,yatmadan 1 su bardağı içilir bal veya pekmez ile tatlandırılır. Şeker kullanılmamalı ,yada sade içilmeli .Bittikçe yapılmalıdır!!! En az 40 gün devam edilmelidir. Demlerken azar azar atıp demleyin, fazlası çok uyku yapar.
8-) ALKOLSÜZ ESANSLAR VE BİTKİSEL TÜTSÜLER
-Alkolsüz esanslardan Ud,Misk,Kafur,Reyhan,Gül yağı, kullanılabilir ve cini Allah'ın izni ile rahatsız eder . Bu
esansları yatarken sürünebilirsiniz yada sürünmek üzere ayırdığınız yağa ekleyebilirsiniz. Burada dikkat edilmesi gereken husus esans ile karıştırdığınız zeytinyağını içmemenizdir.
-Gül,Menekşe,Sedef,Zeytin,Nar yaprakları tütsü maksadı ile kullanılabilir.
9-) GÜNLÜK ZİKİRLER
Sabah ve Akşamları en az 100 defa olmak üzere
- Estağfirullah ve etubuileyh
- La ilahe illallahuvahdehu la şerike lehulehu’l-mulku ve lehu’l-hamdu ve huve ala kulli şeyin kadir - Subhanallahi ve bihamdihi,sübhanallahil azim
- La havle ve la guvvete illa billahilaliyyülazim
- E‘ûzu bi kelimâtillâhit-tâmmâti min şerri mâ halak
- E‘ûzu bi kelimâtillâhit-tâmmeti min kulli şeytânin ve hêmmetin, ve min kulli ‘ay-nin lâmmeh
- Bismillahilezi la yedurru ma ismihi şey’un fil ardi vela fissema'i ve huvessemiu’l aliym
10-) YATARKEN MESH ETMEK
Yatmadan önce Ayet-el Kürsi, ihlas,felak nas sureleri avuç içlerine okunur ve bütün vücut mesh edilir. Avuçlarımızı karda ellerimizi ısıttığımız gibi ağzımıza götürüyoruz, okuyup nefes ediyoruz.
11-) EVİMİZİ KORUMA ALTINA ALMAK EVDE BULUNAN CİNLERİ KOVMAK
Boş bir cam sil şişesi alınır, içerisine az bir miktar sirke, alkolsüz esans ve su eklenir. Şişeye Fatiha,Ayet-el Kürsi, Saffat 1-10, ihlas, felak, nas sureleri okunur. Ev sesli bir şekilde Ayet-el Kürsi okunarak tuvalet ve banyo hariç olmak üzere komple fısfıslanır. Özellikle hastanın daraldığı yerlere daha çok sıkılır.
12-) HACAMAT
Hacamat 70 derde şifadır ve cinlere Allah'ın izni ile eziyet verir. Sünnete uygun olarak ehline hacamat yaptırın. Peygamber efendimiz kafadan yapılan hacamat için cankurtaran tabirini kullanmıştır. Bayanlar bayan hacamatçılara gitsinler, erkelerin bayanlara hacamat yapması caiz değildir.
13-) HARAMLARDAN UZAK DURMAK VE MÜSLÜMAN GİBİ YAŞAMAK
-Televizyon izlemekten ve müzik dinlemekten uzak durun.
-Evde bol bol Kuran okuyun ve namazlarınızı kılın, Rabbinizden dua ve istiğfar ile şifa taleb edin.
-Evde teyp,pc,telefon ve bunu gibi cihazlarla kuran okunsun.
-Evde bulunan heykel ve putları atın, duvardaki resimleri kaldırın.
-Şifa bulsanız da bulmasanız da Kuran-ı Kerimden irtibatınızı kesmeyin.
-Muska ve nazar boncuğu gibi şeylerden uzak durun. Muska varsa usulüne uygun bir şekilde imha edin.
     - Allahümme salli alâ seyyidina Muhammedin ve alâ âli seyyidina Muhammed Not: Zikirlerin hepsini yapamasanız bile kesinlikle terk etmeyin.
3

RUKYE ŞİFA AYETLERİ
ِ ِ ِ ِ FatihaSureَsi
أُ>=ُذ6ِ3)1/:َ+ا)'9ْ$68َنا)'(4ِ$ِ# 2ِْ3ِ#ا)01/ا)'(ْ&ٰ-ِ+ا)'(ٖ&$ِ#
اَِْ)َ)َْ-ُ")01ِِ/َرِ&بَاْ)َ%6َ)ٖ-$َ+ اَِ)'(ِْ&ٰ-ِ+ا)'(ٖ&َ$ِ#ْ َ:6)ِِ$َْ=ِما)ّٖ"ِ+
ا'6كَ*ْ%2ُُ"َوا'6كَ*2َْ-ٖ%$ُ+ اْ+"َ*6ا)&/َ(اطا)ُ-2َْ-ٖ,$َ#
َِ'َّْ 6(اطا)5+اَْ*%-4>1َ$3ِ# 9َ$ِ(ا)-78ْ= ِب>1َ$3ِ#و;:ا) '67)$+
َََََََََُْْْْْْٖٖ
Euzu Billahimişşeytanirracim Bismillâhir rahmânir rahîm. El hamdu lillâhi rabbil âlemîn, Er rahmânir rahîm,Mâliki yevmid dîn, İyyake nağbudu ve iyyake nesteîn, İhdinas sırâtal mustegîm, Sırâtallezîne enamte aleyhim, ğayril mağdûbi aleyhim ve leddâllîn
ْ ِ ِ َ ِ ْ ِ ٰ Bakara 1-5 ا)# ذ)َ$ا)Aَ-6ُب;:َرَْ@ٖ?$/ُ>ً"ى)1ُ-'-ٖ,$َ+
ا َ ) ' 5ٖ َ+ ُ Cُ :ِ Gْ = َن 3 ِ 6 ) ْ 8َ ْ$ ِ@ َو ُ ٖ, $ ُ- = َن ا ) '/ 1 ٰ = َة َو ِ: '- 6 َر َز Bِ Cْ ٰ ُ #ْ >ُ 6 Cَ Dْ ُ, = َن
َوا)'5ٖ َ+ Cُ:ِGُْ=َن3َِ-6اُْ*Jَِلاَِ)ْ$ َ$ َوَ:6اُْ*Jَِل ِ:ْ+ 1ِ2ْDَ َ$ َو6ِ3ْ;:Hَِ(ِة ُ>ْ# ُ=CُDِ=َن
ا ُ و ) ٰ L ٰ 1 >َ $َ Kِ ُ> ً" ى ِ: ْ+ َر &3 3ِ ْ# َو ا ُ و ) ٰ Kِ َ$ ُ> ُ# ا ْ) ُ- Bْ 1ِ ُ) = َن
Elif lâm mîm, Zâlikel kitâbu lâ raybe fîh, hudel lilmuttegîn, Ellezîne yué'minûne bil ğaybi ve yugîmûnes salâte ve mimmâ razagnâhum yunfigûn, Vellezîne yué'minûne bimâ unzile ileyke ve mâ unzile min gablik, ve bil âhırati hum yûginûn. Ulâike alâ hudem mir rabbihim ve ulâike humul muflihûn.
ا ِ ' ن ٖ ? N ِ 1 ْ H َ L ا ) ' 2 ٰ - َ = ا ِ ت َ و ا ْ ; : َ ْ ر ِض َ و ا ْ S T َ - ِ H ِ ف ا ) ' ْ $ ِ Q َ و ا ) ' C َ 3 6 ِ ر َ و ا ْ ) ُ B ْ 1 ِ $ ا ) ' ٖ - O ْ P َ L ٖ ( ى ِ ? L
اْ)2َْ)ِ(3َِ-ZُBَCَْ6ا)'6Cَسَوَ:6اَْ*Jََلا)01ُ/ِ:َ+ا)'2َ-6ِءِ:ْ+َ:6ٍءَ?6َْ&َ$36ِِ/اْ;:َْر َض3َْ%َ"
َ:ْ=63َِPَو3َ'_ٖ?$63َِ:ْ+^ُ&Qَدا'3ٍ\َوPَْ/ٖ( ِ[ا)&(6َِحَوا)'2َ)6ِباْ)ُ-2َ'`ِ(3َْ$َ+ا)'2َ-6ِء
َواْ;:َْر ِضَ;:6ٍَٰت)َِ,ْ=ٍمَْ%ِ,1ُ=َن
Ve ilâhukum ilâhuv vâhıd, lâ ilâhe illâ huver rahmânur rahîm. İnne fî halgıs semâvâti vel ardı vahtilâfil leyli ven nehâri vel fulkilletî tecrî fil bahri bimâ yenfeun nâse ve mâ enzelallâhu mines semâi mim mâin feahyâ bihil arda bağde mevtihâ ve besse fîhâ min kulli dâbbeh, ve tasrîfir riyâhı ves sehâbil musahhari beynes semâi vel ardı leâyâtil ligavmiy yağgılûn.
َو ا ِ ) ٰ 3ُ Aُ ْ# ا ِ ) ٰ ٌ/ َو ا ِ& ٌ" َ; : ا ِ ) ٰ َ/ ا ِ '; : ُ> َ= ا ) '( ْ& ٰ- ُ+ ا ) '( ٖ& $ ُ#
Bakara 163-164
4
اَ)01ُ/َ;:اِ)َٰ/اِ';:ُ>َ=اَْ)َ)cbاْ)َ,b$=ُمَ;:5ُHُْ6PَُهCَdٌِ\َوَ;:َ*ْ=ٌمَ)ُ/َ:6ِ?Lا)'2ٰ-َ=اِتَوَ:6ِ?Lاْ;:َْر ِض َ: ْ+ َذا ا)' 5ٖى َ 9ْ Cْ >ِ Zُ Bَ َ" ُه اِ ';: 3ِ 6ِ ْذ*ِ ٖ/ َ ْ% 1َ ُ# َ:6 3َ ْ$ َ+ َا ْ ٖ" 3ِ ْ# َو َ:6 Bَ 1ْ Hَ 3ُ ْ# َو َ;: ُ ٖ)$ 8ُ= َن 3ِ 9َ cْ ٍء
ِِِِْ'ِ ِ ِ َِْ ََََ ُُُُِِِِْْ ِْ :+ >1-/ ا;: 3-6 6fَء وd(ُ^ Zd$/ ا)2 ٰ-=ات وا;:رض و;: Gده & 6-3gBْْ و>= ا)%L1
b َ َ ُ َ ََََ ُُُُ ُُُُ ُُُُ ُُُُ ََََ ََََ َ ْ َ َ ' ُ b ْ َ َ َ َ ٖ ْ ْ ا)َ%gِٖ$ُ#ِ ِْْ ِِِ
َ;:ا ْ^َ(اَه?Lا)ّٖ" ِ+ 2َPَ "ْDَ'$َ+ا)fْ(bُ":َ+ا)8َ&BُAَ +ْ-َ?َ Lْ(6ِ3) '9ُ68= ِت َوGُْ:ْ+6ِ3)01/ َ?َ," ا dْ َ- ْ- 2َ ِ َ$ 3 ِ 6 ْ) ُ% ْ( َو ٰ ِة ا ْ) ُ= L ,ٰ hْ َ; : ا ْ* Bِ ِ َ/ 6 َم َ) 3َ 6 َو ا ) 1 0 ُ/ ِ Zٌ $ -ٖ dَ َ> 1ٖ $ ٌ# ِ ا َ ) 1 0 ُ/ َو ) Lb ا ) ' 5ٖ َ+ ا َ: Cُ = ا ُ ْ` ِ( 4ُ 3ُ ْ# : َ+ ا ) gb 1 ُ َ- 6 ِت ا َ) L ا ) Cb = ِر َو ا ) ' 5ٖ َ+ َ^ Bَ ُ( و ا ا َ ْو ) َ$ 6 ُؤ ُ> ُ# ا ) '8 6 9ُ = ُت
ُ ْ` ِ( 4ُ = َ* 3ُ ْ# ِ: َ+ ا ) Cb = ِر ا ِ َ) L ا ) gb 1 ُ َ- 6 ِت ا ُ و ) ٰ Kِ َ$ ا َ 6ْ َ) 6 ُب ا ) 'C 6 ِر ُ> ْ# ٖ? $ 3َ 6 Hَ 6 ) ِ ُ" و َن
Allâhu lâ ilâhe illâ hû, elhayyul gayyûm, lâ teé'huzuhû sinetuv velâ nevm, lehû mâ fis semâvâti ve mâ fil ard, men zellezî yeşfeu ındehû illâ biiznih, yağlemu mâ beyne eydîhim ve mâ halfehum, ve lâ yuhîtûne bişey'im min ılmihî illâ bimâ şâé', vesia kursiyyuhus semâvâti vel ard, ve lâ yeûduhû hıfzuhuma, ve huvel aliyyul azîm. Lâ ikrâhe fid dîni gad tebeyyener ruşdu minel ğayy, femey yekfur bittâğûti ve yué'mim billâhi fegadistemseke bil urvetil vusgâ, lenfisâme lehâ, vallâhu semîun alîm. Allâhu veliyyullezîne âmenû yuhricuhum minez zulumâti ilen nûr, vellezîne keferû evliyâuhumut tâğûtu yuhricûnehum minen nûri ilez zulumât, ulâike ashâbun nâr, hum fîhâ hâlidûn.
Bakara 284-286
ا)01 ُ/ َ? َ$ 8ْ Bِ ُ( )ِ َ- ْ+ َ 69َ ُء َو ُ َ% &5 ُب َ: ْ+ َ 69َ ُء َوا)01 ُ/ َ>cْ fَ Q& ُ^ Lٰ1 ٍء Dَ ٖ" ٌ(
ا ٰ َ: َ+ ا ) '( dُ = ُل 3 ِ َ- 6 ا ُ ْ* Jِ َل ا ِ َ) ْ$ ِ/ ِ: ْ+ َر &3 ٖ/ َو ا ْ) ُ- Cُ :ِ Gْ = َن ^ ُ Qj ا ٰ َ: َ+ 3 ِ 6 ) 1 0 ِ/ َو َ: 1 ٰ Aَ Kِ ِ- ٖ/ َو ^ ُ ُ- 2ِ ٖ/ َو ُر dُ 1ِ ٖ/ َ; :
*ُ Bَ &( ُق 3َ ْ$ َ+ َا َ& ٍ" ِ: ْ+ ُر dُ 1ِ ٖ/ َو 6Dَ)ُ=ا 6Cَ %ْ -ِ dَ َواَ Bْ 9ُ 6Cَ %ْ kَ َ(ا َ* َ$ َر '3 6Cَ َواِ َ) ْ$ َ$ ا ْ) َ- ٖ/$ ُ(
َ; : ُ Aَ 1 & ُ[ ا ) 1 0 ُ/ َ* Bْ 2ً 6 ا ِ '; : ُو dْ َ% 3َ 6 َ) 3َ 6 َ: 6 َ^ 2َ 2َ 4ْ َو َ> 1َ ْ$ 3َ 6 َ: 6 ا ْ^ َ- 2َ 2َ 4ْ َر '3 Gَ Pُ : ;َ 6 Cَ ا Hِ 5ْ َ* 6 ا ِ ْن
َ* $2ٖ 6Cَ اَ ْو َا Hْ 68َْ َ*6 َر '3 6Cَ َو َ;: 6Cَ $ْ 1َ >َ Qْ -ِ )ْ Pَ اِ 6ْ ً(ا َ^ َ-6 َ& َ- 1ْ َ- ُ/ َ> L1َ ا)' 5ٖ َ+ ِ: ْ+ 6Cَ 1ِ 2ْ Dَ َر '3 6Cَ َو َ;:
ُ C َ ) َ \ َ D َ 6 k َ : ; َ 6 : َ 6 C َ 1 ْ ِ - & ) َ P 6 3 ِ ٖ / َ و ا ْ > ُ[ َ > ' C 6 َ و ا ْ 9 ِ C َ ) َ ( ْ B 6 َ و ا ْ ر َ & ْ - َ C 6 ا َ ْ * َ 4 َ : ْ = ) ٰ L 1 َ > َ 6 * َ ( ْ / ُ * ْ 6 ? َ 6 C َ m ا ْ ) َ , ْ = ِ م
ا ْ) Aَ 6 ? ٖ( َ+
Lillâhi mâ fis semâvâti ve mâ fil ard, ve in tubdû mâ fî enfusikum ev tuhfûhu yuhâsibkum bihillâh, feyağfiru limey yeşâu ve yuazzibu mey yeşâé', vallâhu alâ kulli şey'in gadîr. Âmener rasûlu bimâ unzile ileyhi mir rabbihî vel mué'minûn, kullun âmene billâhi ve melâiketihî ve kutubihî ve rusulih, lâ nuferrigu beyne ehadim mir rusulih, ve gâlû semiğnâ ve etağnâ ğufrâneke rabbenâ ve ileykel masîr. Lâ yukellifullâhu nefsen illâ vus'ahâ, lehâ mâ kesebet ve aleyha mektesebet, rabbenâ lâ tuâhıznâ in nesînâ ev ahtaé'nâ, rabbenâ ve lâ tahmil aleynâ ısran kemâ hameltehû alellezîne min gablinâ, rabbenâ ve lâ tuhammilnâ mâ lâ tâgate lenâ bih, vağfu annâ, vağfir lenâ, verhamnâ, ente mevlânâ fensurnâ alel gavmil kâfirîn.
/ِِ3#ْAُ2ْdِ6)َُُه=Bُ`ْPُاَْو#ْAُ2ِBُ*َْاL?ٖ6:َ2ُْ"واPُاْ;:َْر ِضَواِْنL?ِ6:َا)'2ٰ-َ=اِتَوL?ِ6:َ/ِ01ِ)
Bakara 255-257
5
'َِِِِْ ِ ُِْْ َِْ 'َِِAliİmran18-19 fَ 3ِ َ" ا)01 ُ/ اَ*' ُ/ ;: ا)ٰ َ/ ا;: ُ> َ= َوا) َ-AKٰ1 ُ\ َواُو)=ا ا)%1 ِ# n2ْ ,)6ِ3 6-ً o6Dَ ;: ا)ٰ َ/ ا;: ُ> َ=
ا ِ ْ) َ% Jُ Jٖ ا ْ) َ) ِ Aٖ $ ُ# 0 ِ ْ ِ َ ' ْ ِ ِ ' ِ ِ ا 'ن ا ) ٖ ّ" َ+ > Cْ َ" ا ) 1 / ا ; : S Tَ dْ ُم َو َ: 6 ٰ ا Hْ َ- 1 َ[ ا ) 5ٖ َ+ ا ُ و Pُ = ا ا ) A َ- 6 َب ا ; : : ْ+ 3َ ْ% " َ: 6 4َ 6 َء ُ> ُ#
ا ْ) ِ% 1ْ ُ# 3َ 8ْ ً$ 6 3َ ْ$ Cَ 3ُ ْ# َو َ: ْ+ َ Bُ Aْ ْ( 3 ِ 6 َ 6 ِت ا ) 1 0 ِ/ َ? 6ِ 'ن ا ) 1 0 َ/ Zُ (ٖ dَ ا ْ) ِ) 2َ 6 ِب
Şehidallâhu ennehû lâ ilâhe illâ huve vel melâiketu ve ulul ılmi gâimem bil gıst, lâ ilâhe illâ huvel azîzul hakîm. İnneddîne ındallâhil islâm, ve mahtelefellezîne ûtul kitâbe illâ mim bağdi mâ câehumul ılmu bağyem beynehum, ve mey yekfur biâyâtillâhi feinnallâhe serîul hısâb.
ِ ِ ْ ْ ِ ِ ْ ِAliİmran26-27 +ْ:َ Jb%Pُ69َُء َوPَ +ْ-':$َ 1ْ-ُ)ُعا JِCْPَ69َُء َوPَ +ْ:َ $َ 1ْ-ُ)اLPGْPُ $1ْ-ُ)ا)3ُ01'# َ:6) َ$اQُِD
(ٌ "ٖDَ ٍءcْfَ Q&ُ^Lٰ1>َ $َ '*ِ69َُء3َِ$ِ"َكا)َْ`ْ$ُ(اPَ +ْ:َ لb5ِPُ69َُء َوPَ
rُ ِ ) = Pُ ا ) ' ْ$ L ?ِ Qَ ا ) 'C 3َ 6 ِر َو rُ ِ ) = Pُ ا ) 'C 3َ 6 َر ِ? L ا ) ' ْ$ Qِ َو P ُ ْ` ِ( ُج ا ْ) َ) 'c ِ: َ+ ا ْ) َ- &$ 4ِ َو P ُ ْ` ِ( ُج
ا ْ) َ- &$ 4َ ِ: َ+ ا ْ) َ) &c َو Pَ ْ( ُز ُق َ: ْ+ Pَ 9َ 6 ُء 3 ِ 8َ ْ$ ِ( ِ& 2َ 6 ٍب
Gulillâhumme mâlikel mulki tué'til mulke men teşâu ve tenziul mulke mimmen teşâé', ve tuızzu men teşâu ve tuzillu men teşâé', biyedikel hayr, inneke alâ kulli şey'in gadîr. Tûlicul leyle fin nehâri ve tûlicun nehâra fil leyl ve tuhricul hayye minel meyyiti ve tuhricul meyyite minel hayy, ve terzugu men teşâu biğayri hısâb.
Araf 54-57
ا ِ 'ن َر '3 Aُ ُ# ا ) 1 0 ُ/ ا ) ' 5ٖ ى Nَ 1َ Hَ ا ) '2 ٰ- َ= ا ِت َو ا ْ; : َ ْر َض ٖ? dِ L '- ِ\ ا َ ' 6 ٍم h ُ '# ا dْ َ- ٰ= ى َ> 1َ L ا ْ) َ% ْ( ِش ُ 8ْ 9ِ L ا ) ' ْ$ Qَ
ا)'63َCَر َ 2ُُ18ُْ/ َ&6uً$uٖ َوا) '9ْ- tَ َواْ)َ,َ-َ( َوا)Oُ Cb=َم ُ: 2َ '`َ(ا ٍت6ِ3َْ:ِ(ٖهاََ;: َ)ُ/اْ) َ`1ْ Nُ َواْ;:َْ:ُ( 62َPََر َكا)01ُ/
َر bب ا ْ) َ%6)َ ٖ-$ َ+
اُ ْد ُ>=ا َر '3 b 7َ Pَ #ْ Aُ( ً>6 َو Bْ Hُ َ$ ً\ اِ*' ُ/ َ;: ُ ِ) b@ ا ْ) ُ- ْ% َ- ٖ" َ+
َ و َ ; : ُ B ْ P ِ 2 ُ " و ا ِ ? L ا ْ ; : َ ْ ر ِض َ 3 ْ % َ " ا ِ ْ 6 َ S T ِ & َ 3 6 َ و ا ْ د ُ > = ُ ه َ H ْ = ً ? 6 َ و َ k َ - ً % 6 ا ِ ' ن َ ر ْ & َ - َ 4 ا ) 1 0 ِ / َ D ٖ ( ٌ @ ِ : َ + ا ْ ) ُ - ْ ) ِ 2 ٖ C $ َ +
َو ُ> َ= ا ) ' 5ٖ ى ُ ْ( Qُ dِ ا ) &( َ 6 َح 3ُ 9ْ ً( ا 3َ ْ$ َ+ َ َ" ْي َر ْ& َ- ِ- ٖ/ َ& 0- L ا ِ َذ ا ا َ Cَ ,ْ dُ : ;ً 6 ,َ ِ h 6 3ً 6 )َ dَ 4ْ ' 1 Dَ 6 ُه ) ِ 2َ 1َ ٍ" َ: &$ 4ٍ
َ?6َْ*36Cَ)ْJَِِ/اْ)َ-6َءَ?Q&ُ^+ْ:ِ/ِٖ36Cَ4ْ(َHَْ6ا)u'َ-َ(اِت َ^5ٰ)َِ$*ُْ`ِ(ُجاْ)َ-ْ=5َPَ#ْAُ'1%َ)َLٰP^'ُ(وَن
İnne rabbekumullâhullezî halegas semâvâti vel arda fî sitteti eyyâmin summestevâ alel arşi yuğşil leylen nehâra yatlubuhû hasîsev veş şemse vel gamera ven nucûme musehharâtim biemrih, elâ lehul halgu vel emr, tebârakallâhu rabbul âlemîn. Ud'û rabbekum tedarruav ve hufyeh, innehû lâ yuhıbbul muğtedîn. Ve lâ tufsidû fil ardı bağde ıslâhihâ ved'ûhu havfev ve tameâ, inne rahmetallâhi garîbum minel muhsinîn. Ve huvellezi yursilur riyâha buşram beyne yedey rahmetih, hattâ izâ egallet sehâben sigâlen sugnâhu libeledim meyyitin feenzelnâ bihil mâe feahracnâ bihî min kullis semerât, kezâlike nuhricul mevtâ leallekum tezekkerûn.
6
ِ ْ ِ ِ ْ ْ İsra81-82 َوQْ ُD 64َ َء ا) َ) Nb َو َز َ> Nَ ا) Qُ k62َ ا 'ن ا) Qَ k62َ َ^6 َن َز ُ>= 6Dً
َو * ُ J& Cَ ُل ِ: َ+ ا ْ) ُ, ْ( ا ٰ ِن َ: 6 ُ> َ= Bَ fِ 6 ٌء َو َر ْ& َ- ٌ\ ) ِ 1ْ ُ- Cٖ :ِ Gْ $ َ+ َو َ; : َ Jٖ ُ" ا ) 'g 6 ) ِ ٖ- $ َ+ ا ِ '; : Hَ 2َ 6 ًر ا Ve gul câel haggu ve zehegal bâtıl, innel bâtıle kâne zehûgâ.
Ve nunezzilu minel gur'âni mâ huve şifâuv ve rahmetul lilmué'minîne ve lâ yezîduz zâlimîne illâ hasârâ. Muminun 115-118
اَ َ? َ) 2ِ 2ْ ُ- ْ# اَ*' َ-6 6uً 2َ >َ #ْ ُ^6Cَ ,ْ 1َ Hَ َواَ*' Aُ ْ# اِ َ) ْ$ Pُ :;َ 6Cَ ْ( 4َ ُ%= َن
ِ َ ِ ِ #ِ (ٖ Aَ )ْ ب ا ْ) ِ َ% ْ( ِش ِ اb ا ِ ) ٰ َ/ ا ِ '; : ُ> َ= َر َ : ;َ Nb ٰ )َ )ْ ا ) 1 0 ُ/ ا ْ) َ- 1ِ ِ ُ$ ِ ا L َ ) 6 %َ -َ ?َ
َو ْ َ: َ ْ+ ِ َ ْ" ُع َ: Zَ ا ) 1 0 / ا ) ٰ 3ً 6 ا Hَ َ( ; : 3ُ ْ( َ> 6 َن َ) ُ/ 3 ِ ٖ/ َ? 6 * ' َ- 6 & 2َ 6 3ُ ُ/ > Cْ َ" َر &3 ٖ/ ا * ' ُ/ ; : ُ wُ 1 Bْ
ا)6A?ُ(وَن ِ ِ
َوQُْDَر&باB9ْْ(َواْرَ&ْ#َواَْ*4َ Hَْ$ُ(ا)'(ا&ٖ-$َ+
Efehasibtum ennemâ halagnâkum abesev ve ennekum ileynâ lâ turceûn. Feteâlallâhul melikul hagg, lâ ilâhe illâ hû, rabbul arşil kerîm. Ve mey yed'u meallâhi ilâhen âhara lâ burhâne lehû bihî feinnemâ hısâbuhû ınde rabbih, innehû lâ yuflihul kâfirûn. Ve gur rabbiğfir verham ve ente hayrur râhımîn.
ٍِ ِِْ ِْْٰYasin1-12 t َوا)ُ,ْ(انا)َ)Aٖ$ِ# ا*'َ$َ)-َ+ا)ُ-ْ(6Lٰ1>َ +َ$1ٖdََ(اطُ:2َْ-ٖ,$ٍ#
ِِِِْٰ Qَ JٖCْPََا)َ%Jِ Jْٖا)'(ٖ&$ِ# ِ )ُ-5CَْرDََْ=ً:6َِ:6اُْ*5َرا63َُؤُ>ْ# َ?3ُْ# 69َ?1ُ=َن
) َ, ْ" َ& 'N ا ) َ, ْ= ُل َ> 1 ٰ L ا َ ْ^ Cُ : Gْ ُ : ; #ْ 3ُ ?َ #ْ > (ِ uَ = َن
اِ*'6 4ََ%L?ٖ 6Cَ1ْاَْ>#ْ3ِDِ6CَاLَ3ِ?َ :;ًSTَ9َْاَِ)Lاْ;:َْذ6Dَِن َ?3ُْ# ُ:ْ,َ-ُ)=َن
َو 4َ َ% 1ْ 6Cَ ِ: ْ+ 3َ ْ$ ِ+ اَ ْ ٖ" 3ِ ْ# x dَ"ا َو ِ: ْ+ x dَ #ْ 3ِ Bِ 1ْ Hَ"ا َ?6َ 9ْ 9َ ْ$ 6Cَ ُ> ْ# َ? 3ُ ْ# َ;: ُ 2ْ ِ/ ُ(و َن
ِ َو dَ َ= ا ٌء ِ َ> 1َ ْ$ 3ِ ْ# َء ا َ ْ* 5َ ْر Pَ 3ُ ْ# ا َ ْم َ) ْ# ِ Cْ Pُ 5ِ ْر ُ> ْ# َ; : ُ Cُ ْ :ِ Gْ = َن ِ ٍ
ا * ' َ- 6 Cْ Pُ 5 ُر َ: ِ+ ا Zَ 2َ ' P ا ) &5 ْ^ َ( َو Lَ 9 Hَ ا ) '( ْ& ٰ- َ+ 3 ِ 6 ) 8َ ْ$ ِ@ َ? 2َ &9 ْ( ُه 3 ِ َ- 8ْ B َ( ة َو ا َ 4ْ ٍ( َ^ ٖ( ٍ#
اِ*'6َ*ْ)ُ+*ُْ)yِاْ)َ-ْ=LٰPَوَ*Dَ6:َ@ُ-ُAْ'"ُ:=اَوا6hََٰرُ>ْ#َو^ُ'cْfَ Qٍءاَْ&َ/ْ$6Cَُهٖ?Lاَِ:6ٍمُ:2ٖ$ٍ+
Yâsîn,Vel gur'ânil hakîm, İnneke leminel murselîn, Alâ sıratım mustegîm. Tenzîlel azîzir rahîm, Litunzira gavmem mâ unzira âbâuhum fehum ğâfilûn. Legad haggal gavlu alâ ekserihim fehum lâ yué'minûn. İnnâ cealnâ fî ağnâgıhim ağlâlen fehiye ilel ezgâni fehum mugmehûn. Ve cealnâ mim beyni eydîhim seddev ve min halfihim sedden feağşeynâhum fehum lâ yubsırûn. Ve sevâun aleyhim eenzertehum em lem tunzirhum lâ yué'minûn. İnnemâ tunziru menittebeaz zikra ve haşiyer rahmâne bil ğayb, febeşşirhu bimağfirativ ve ecrin kerîm. İnnâ nahnu nuhyil mevtâ ve nektubu mâ gaddemû ve âsârahum, ve kulle şey'in ahsaynâhu fî imâmim mubîn.
7
ِ ِِ ِ ِ Saffat1-10 َوا)'/6?'6ِتJ')6?َ َْ6Bx6َِا4َِ(اِتَز4ًْ(ا َْ?6)'-6)َ$6ِِتذْ^ً(ا ا'نا)Aُ3َْٰ#َ)َ=ا&ٌ"
َرbِبا)'2ٰ-َ=اتَوا;:ْر ِضَوَ:3ٍَ6ْ$3ُCََْ-6َِوَرbبا)َ-69َِِرقِ ٍ ٍ ا*'6َز''6Cا)'2َ-6َءا)CَJِٖ36$َ*ْ"b\ا)Aََ=ا^ِ@ َو&68َ$ْfَQ&ُ^+ْ:6gًBْنَ:6ِرد
َ;:َ'2'-ُ%=َناَِ)Lا)َْ-SِTَاْ;:َْ>Lٰ1َوُْ,5َ?ُ=َنِ:ْ+^ُ&Q 64َ*ٍِ@ ُد ُ& = ًر ا َو ) َ 3ُ ْ# َ> 5َ ا ٌب َو ا 6ِ ٌ@ ا ِ '; : َ: ْ+ Hَ 8ِ َ[ ا ْ) َ` 8ْ fِ /ُ %َ 2َ Pْ َ 6 ?َ \َ Bَ 3َ 6 ٌب Dِ 6 hَ ٌ@
Vas saffâti saffâ, Fez zâcirâti zecrâ, Fet tâliyâti zikrâ, İnne ilâhekum levâhıd. Rabbus semâvâti vel ardı ve mâ beynehumâ ve rabbul meşârıg. İnnâ zeyyennes semâed dunyâ bizînetinil kevâkib, Ve hıfzan min kulli şeytânim mârid. Lâ yessemmeûne ilel meleil ağlâ ve yugzefûne min kulli cânib. Duhûran ve lehum azâbuv vâsıb, İllâ men hatıfel hatfete feetbeahû şihâbun sâgıb. Rahman 33-36
َ 6 َ : ْ % َ 9 َ ( ِ ا ' ْ ) ِ O & + َ و ا ْ ; ِ : ٍ ْ * tِ ا ِ ِ ن ا ْ d َ - َ 8 ْ % ُ - ْ # ا َ ْ ن َ B ُ C ْ P ُ 5 و ا ِ : ْ + ا َ ْ D َ 8 6 ِ ر ا ) ' 2 ٰ - َ = ا ِ ت َ و ا ْ ; : َ ْ ر ِض َ ? 6 ْ * ُ B ُ 5 و ا َ ; : 5ُBَُِCْPَوََٰناِ;:68َ1ْ2ُُِ3نَ& ِ َ?62 &یا;:ء َر&63َِ5APُ 6-َA3ن ِِ
ُ ْ( fُ 6 -َ Aُ $ْ ِ 1َ >َ َ ٰ Qُ dَ َ= ا ٌظ : ْ+ ِ َ* 6 ٍر َو * ُ َ) 6 ٌس َ? Cْ Pَ S Tَ َ- / َ( ا ن َ? 62َِ &ی ا;:ء َر &3 Aَ Pُ 6-َ Aُ &5 63َن
Yâ mağşeralcinni vel insi inistetağtum en tenfuzû min agtâris semâvâti vel ardı fenfuzû, lâ tenfuzûne illâ bisultân. Febieyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Yurselu aleykumâ şuvâzum min nâriv ve nuhâsun felâ tentesırân. Febieyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân. Haşir 21-24
َ) ِ ْ= ا َ ْ* Cَ )ْ Jَ 6 ٰ> 5َ ا ا ْ) ُ, ْ( ا ٰ َن َ> 1 ٰ Qٍ 2َ 4َ L َ) َ( ا َ ْ َ- ُ/ Hَ +ْ :ِ 6 >ً "& /َ -َ :ُ 6 %ً fِ 6 Hَ 9ْ َ$ ِ\ ا ) 1 0 ِ/ َو P ِ 1ْ َ$ ا ْ; : َ ْ: uَ 6 ُل َ* 7ْ ِ( 3ُ 3َ 6
) 1 'C 6 ِس َ) َ% 1 ' 3ُ ْ# َ َ َ- A' ِ Bَ ُ( و ِ ' َن ِ ْ ِ
ُ>َ=ا)01ُ/ا)'5ٖى;:ا)َٰ/ا;: ُ>َ= َ>6)ُ#ا)8َْ$ ِ@ َوا)'63َ9َدة ُ>َ=ا)'(ْ&ٰ-ُ+ا)'(ٖ&$ُ#
ُ> َ= ا ) 1 0 ُ/ ا ) ' 5ٖ ى َ; : ا ِ ) ٰ َ/ ا ِ '; : ُ> َ= ا َ ْ) َ- 1ِ ُ$ ا ) ْ ُ, b" و ُس ا ) '2 S Tَ ُم ا ْ) ُ- Gْ ِ: ُ+ ا ْ) ُ- 3َ ْ$ ِ- ُ+ ا ْ) َ% Jُ Jٖ ا ْ) Oَ '2 6 ُر ا ْ) ُ- َ- Aَ &2 ُ(
dُ 2ْ َ) 6 0 َن ا ) ْ 1 0 ِ/ ِ َ> '- 6 ْ ُ 9ْ ِ( ^ ُ = ْ َن َ ْ َ ْ ٰ َ ِ ِ ْ َ
ُ > َ = ا ) 1 ُ / ا ) َ ` 6 ) ُ N ا ) َ 2 6 ر ِ ُ ئ ا ) ُ - َ / & = ُ ر ) ُ / ا ; : ْ d َ - 6 ُ ء ا ) ُ ) ْ 2 L ? 6 : َ / ُ ) w ُ 2 & 2 َ ُ L C ا ) ' 2 ٰ - َ = ا ت َ و ا ; : ْ ر ِض َ و ُ > َ =
ا ْ) َ% Jُ Jٖ ا ْ) َ) Aٖ $ ُ#
Lev enzelnâ hâzel gur'âne alâ cebelil leraeytehû hâşiam mutesaddiam min haşyetillâh, ve tilkel emsâlu nadribuhâ linnâsi leallehum yetefekkerûn. Huvallahullezî lâ ilâhe illâ hû, âlimul ğaybi veş şehâdeh, huver rahmânur rahîm. Huvallahullezî lâ ilâhe illâ hû, elmelikul guddûsus selâmul mué'minul muheyminul azîzul cebbârul mutekebbir, subhânallâhi ammâ yuşrikûn. Huvallâhul hâligul bâriul musavviru lehul esmâul husnâ, yusebbihu lehû mâ fis semâvâti vel ard, ve huvel azîzul hakîm.
8
ٰ ِ ِ ِ ِ ِCin1-3 62ًOَ>َ 6*ًا(ُْD6Cَ%ْ-dَ 6'*6)ُ=اا,َ?َ +&Oِ)ْا+َ:(ٌBَ*َ Zَ-َ-َdْٰاَ*'ُِ/اc')َاLَِ&اُوQُْD
3َْٖ"ىاَ)Lا)36C':َ6?َ "fْ(bِٖ/ َوَ)ْ+*9ُِْ(َك3َِ(&6Cَ3اََ&ً"ا َواَ*'ُ/b4َ Lٰ)6%َPَ"َر&6Cَ3َ:6اP'َ`5َ 66َِ&2ًَ\َوَ;:َوَ)ً"ا
Gul ûhıye ileyye ennehustemea neferum minel cinni fegâlû innâ semiğnâ gur'ânen acebâ. Yehdî iler ruşdi feâmennâ bih, ve len nuşrike birabbinâ ehadâ. Ve ennehû teâlâ ceddu rabbinâ mettehaze sâhıbetev ve lâ veledâ.
Zilzal Sureِsi اَذا ُِزْ)Jٍَِ) 4ِاْ;:َْر ُض ِزْ)Jَاَ)63َ َواَ Hَْ( 4َ 4ِاْ;:َْر ُضاhََْ,6َ)63َ َو6Dَ َلاْ;:ْ* 62َ ُن َ:6)63ََ
ِ
َ?َ-ْ+ َْ%َ-uْ:ِ Qَْ,6َل َذ'رٍة Hَْ$ً(ا ََ(ُه َوَ:ْ+ َْ%َ-uْ:ِ Qَْ,6َل َذ'رٍة xfَ(ا ََ(ُه
63ََ)L&ٰ62ََرَ>6 6ِ3َ'نَر'3َ$اَْوHَُْثا"&)َPُ5K:َ=َْ َْ=َ:5ٍKِ َ ْ/ُ"ُرا)'6C ُسا6Pً6-َfَْ)ُِ$َ(ْوااَْ>َ-6)3َُْ#
İzâ zulziletil ardu zilzâlehâ, Ve ahracetil ardu esgâlehâ,Ve gâlel insânu mâ lehâ. Yevmeizin tuhaddisu ahbârahâ,Bienne rabbeke evhâ lehâ. Yevmeiziy yasdurun nâsu eştâtel liyurav ağmâlehum. Femey yağmel misgâle zerratin hayray yerah, Ve mey yağmel misgâle zerratin şerray yerah.
ٍ ٍ Humeِze Suresi َو ْ Jَ -َ >ُ Q& Aُ ) Qٌ ة ) ُ َ- Jَ ة ا َ ) ' 5ٖ ى 4َ َ- Zَ َ: 6 ً; : َو َ> '" َد ُه َ ْ) 2َ ُ@ ا َ 'ن َ: 6 َ) ُ/ ا َ Hْ 1َ َ" ُه
َ^'5َِ2َCْ$ُ)َST'نِ?Lا)ُْْ)8ََ-ِِ\ َِوَ:6اَْدٰر~َ$َ:6اْ)ُ)8ََ-ُ\ َ*6ُرا)01ِ/ٍاْ)ُ-=Dََ"ٍُة اَ)'ٖ-L1َ>َ Zُ18' Pَ Lا;:َْ?üَِ"ة ا*'63َ َ>1َْ$3ِْ# ُ:Gْ 6ََ"ٌة ٖ?L َ>َ-" ُ:َ-'"َدة
Veylul likulli humezetil lumezeh, Ellezî cemea mâlev ve addedeh, Yahsebu enne mâlehû ahledeh. Kellâ leyumbezenne fil hutameh, Ve mâ edrâke mel hutameh,Nârullâhil mûgadeh. Elletî tettaliu alel ef'ideh, İnnehâ aleyhim mué'sadeh, Fî amedim mumeddedeh
َ َ ;:اَْ>2ُُ" َ:6 2ُ%ْPَُ"وَن َو;:اَْ*ُ-ْ# َ>36ُِ"ِوَن َ:6اَْ>2ُُ"
َوَ;:اَْ*ُ-ْ# َ>36ُِ"وَن َ:6اَْ>2ُُ" َ) Aُْ# ٖد Aُ Cُْ# َو)Lَ ٖد ِ+
ِ َ ْ Kafirun Suresi QُْD 6َا63َbَا)6A?ُ(وَن
َوَ;:اََ*6 َ>36ٌِ" َ:6 َ>2َْ"Pُْ#
Gul yâ eyyuhel kâfirûn, Lâ ağbudu mâ tağbudûn,Ve lâ entum âbidûne mâ ağbud. Ve lâ ene âbidum mâ abedtum,Ve lâ entum âbidûne mâ ağbud, Lekum dînukum ve liye dîn.
9
ِ İhlas Suresi QُْD ُ>َ=ا)01ُ/اََ&ٌ" اَ)01ُ/ا) '/َ-ُ" َ)ْ# 1َْ" َوَ)ْ# ُ=َ)ْ" َوَ)ْ# َ Bُُ^/ُ)َ +ْAًُ=ااََ&ٌ"
Gul huvallâhu ehad, Allâhus samed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekul lehû kufuven ehad.
ِِِ َو:ْ+Nٍd69َ(&fَاَذاَوDََ@
ِ ِ ا)ٰ/ا)'6C ِس
ا َ ) ' 5ٖ ى ُ َ= dْ ِ= ُس ٖ? L 6ُ ُ" و ِر ا ) 'C 6 ِس
ِ ِ َ:$1ا)'6C ِس
Nas Suresi
QُْDاَُ>=ُذ3َِ(&با)'6C ِس ِ ِ: ْ+ ْ fَ ِ &( ا ِ ْ) َ= dْ َ= ا ِس ا ْ) َ` 'C 6 ِس
: َ + ا ) C ' O \ َ و ا ) ' C 6 ِس
ِ ْFelakSuresi ِNٍَ1َِHَ6:َ(&fَ+ِْ:ِ ْ Nِِ1َBَِ)اَُ>=ُذ3َِ(&باQُِْD
َو:ْ+ fَ&(ا)'6hَ6B'Cت?Lا)ُ%َ," َو:ْ+ d6&َ (&fَ"اَذا َ&2ََ"
Gul eûzu birabbil felag, Min şerri mâ halag, Ve min şerri ğâsigın izâ vegab. Ve min şerrin neffâsâti fil ugad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
RUKYE ŞİFA AYETLERİ SON SAYFA MP3 LİNK
Gul eûzu birabbin nâs, Melikin nâs, İlâhin nâs. Minşerrilvesvâsilhannâs, Ellezîyuvesvisufîsudûrinnâs. Minel cinneti ven nâs.
10
RUKYE SİHİR VE BÜYÜYE KARŞI OKUNACAK AYETLER
ِ ِ ِ ِ FatihaSureَsi أُ>=ُذ6ِ3)1/:َ+ا)'9ْ$68َنا)'(4ِ$ِ# 2ِْ3ِ#ا)01/ا)'(ْ&ٰ-ِ+ا)'(ٖ&$ِ#
اَِْ)َ)َْ-ُ")01ِِ/َرِ&بَاْ)َ%6َ)ٖ-$َ+ اَِ)'(ِْ&ٰ-ِ+ا)'(ٖ&َ$ِ#ْ َ:6)ِِ$َْ=ِما)ّٖ"ِ+ ا'6كَ*ْ%2ُُ"َوا'6كَ*2َْ-ٖ%$ُ+ اْ+"َ*6ا)&/َ(اطا)ُ-2َْ-ٖ,$َ#
َِ'َّْ 6(اطا)5+اَْ*%-4>1َ$3ِ# 9َ$ِ(ا)-78ْ= ِب>1َ$3ِ#و;:ا) '67)$+
َََََََََُْْْْْْٖٖ
Euzu Billahimişşeytanirracim Bismillâhir rahmânir rahîm. El hamdu lillâhi rabbil âlemîn, Er rahmânir rahîm,Mâliki yevmid dîn, İyyake nağbudu ve iyyake nesteîn, İhdinas sırâtal mustegîm, Sırâtallezîne enamte aleyhim, ğayril mağdûbi aleyhim ve leddâllîn
ٰ َ َ َ ٰ َ ِ ْ ٰ ُ Bakara 102
ٰ ِ
َواP'%ُ2َ=ا َ:6 Pَْ-1=اا) '9َ$$ْ1dُ $1:ُ L1>َ +ُ $kٖ6- َ+ َوَ:6^$ْ1dُ (َB- ُ+ َو)A '+ا) '9َ$kٖ6$ َ+
َ^ Bَ ُ( و ا ُ َ% 1 & ُ- = َن ا ) 'C 6 َس ا ) &2 ْ) َ( َو َ: 6 ا ُ ْ* Jِ َل َ> 1َ L ا ْ) َ- 1َ Qَ ِ 3 6 2َ ِ 3 +ِ $ْ Aَ َ> 6 ُر و َت َو َ: 6 ُر و َت َو َ: 6 ُ 1%َ& َ-6 ِن ِ: ْ+ اَ َ& ٍ" َ& 0-L َ ُ,= َ;: اِ*' َ-6 *َ ْ) ُ+ ِ? ْ- Bُ Aْ Pَ STَ ?َ \ٌ Cَ ْ( َ? َ$ َ- 1%َ' ُ-= َن ِ: D(& Bَ ُ 6:َ 6-َ 3ُ Cُْ= َن
3 ِ ٖ/ 3َ ْ$ َ+ ا ْ) َ- ْ( ِء َو َز ْو 4ِ ٖ/ َو َ: 6 ُ> ْ# 3 ِ 7َ 6 ٖ ّر َ+ 3 ِ ٖ/ ِ: ْ+ ا َ َ& ٍ" ا ِ '; : 3 ِ 6ِ ْذ ٰ ِن ا ) 1 0 ِ/ َو َ َ- َ% 1 ' ُ- = َن َ: 6 6:َ tَ Kْ 2ِ )َ ٍق َو STَ Hَ +ْ :ِ ِة (َ Hِ :;ْ ا L?ِ /ُ )َ 6:َ /ُ (ٰ -َ fْ 3ُ ْ# َو َ) َ, ْ" َ> 1ِ ُ-=ا َ) َ- ِ+ ا %ُ Bَ Cْ َ :;َ َو #ْ >ُ (b 7ُ َ
fَ َ( ْوا 3ِ ٖ/ اَ ْ* Bُ 2َ 3ُ ْ# َ) ْ= َ^6*ُ=ا َ ْ% 1َ ُ-= َن
Vettebeû mâ tetluş şeyâtînu alâ mulki suleymân, ve mâ kefera suleymânu ve lâkinneş şeyâtîne keferû yuallimûnen nâses sıhr, ve mâ unzile alel melekeyni bibâbile hârûte ve mârût, ve mâ yuallimâni min ehadin hattâ yegûlâ innemâ nahnu fitnetun felâ tekfur, feyeteallemûne minhumâ mâ yuferrigûne bihî beynel mer'i ve zevcih, ve mâ hum bidârrîne bihî min ehadin illâ biiznillâh, ve yeteallemûne mâ yedurruhum ve lâ yenfeuhum, ve legad alimû lemenişterâhu mâ lehû fil âhırati min halâg, ve lebié'se mâ şerav bihî enfusehum, lev kânû yağlemûn.
Bakara 255 (Ayetel Kürsi)
اَ)01ُ/َ;:اِ)َٰ/اِ';:ُ>َ=اَْ)َ)cbاْ)َ,b$=ُمَ;:5ُHُْ6PَُهCَdٌِ\َوَ;:َ*ْ=ٌمَ)ُ/َ:6ِ?Lا)'2ٰ-َ=اِتَوَ:6ِ?Lاْ;:َْر ِض َ: ْ+ َذا ا)' 5ٖى َ 9ْ Cْ >ِ Zُ Bَ َ" ُه اِ ';: 3ِ 6ِ ْذ*ِ ٖ/ َ ْ% 1َ ُ# َ:6 3َ ْ$ َ+ َا ْ ٖ" 3ِ ْ# َو َ:6 Bَ 1ْ Hَ 3ُ ْ# َو َ;: ُ ٖ)$ 8ُ= َن 3ِ 9َ cْ ٍء
ِِِِْ'ِ ِ ِ َِْ ََََ ُُُُِِِِْْ ِْ :ْ+ >1-/ ا;: 3-6 6fَء وd(ُ^ Zd$/ ا)2 ٰ-=ات وا;:رض و;: Gده & 6-3gBْْ و>= ا)%1 Lb
َ َ ُ َ ََََ ُُُُ ُُُُ ُُُُ ُُُُ ََََ ََََ َ ْ َ َ ' ُ b ْ َ َ َ َ ٖ ٖ ْ ا) َ%g$ ُ#
Allâhu lâ ilâhe illâ hû, elhayyul gayyûm, lâ teé'huzuhû sinetuv velâ nevm, lehû mâ fis semâvâti ve mâ fil ard, men zellezî yeşfeu ındehû illâ biiznih, yağlemu mâ beyne eydîhim ve mâ halfehum, ve lâ yuhîtûne bişey'im min ılmihî illâ bimâ şâé', vesia kursiyyuhus semâvâti vel ard, ve lâ yeûduhû hıfzuhuma, ve huvel aliyyul azîm.
11
ُ ِْ ْ ِ ََِ َ َْ َ ِٰAraf117-1َ22 َواْو َ&ْ$6Cَا)Ldٰ =:ُ Lا ْنا) Nِ َ> َ/6ك?6ذا> A?6َ 6:َ [ُ ,َ1Pَ Lَ= َن
َ? َ= Zَ Dَ ا ْ) َ) Nb َو 3َ 8َ Qَ َ: 6 َ^ 6 * ُ = ا َ ْ% َ- 1 ُ = َن َ? 8ُ 1ِ 2ُ = ا ُ> Cَ 6 ) ِ َ$ َو ا ْ* َ, 1َ 2ُ = ا 6َ 6 9ِ ٖ( َ+ َواُْ)ِ,Lَا)'2َ)َ(ُة6Dَ +َ"ٖ4ِ6dَ)ُ=ااَٰ:'36Cِِ(&باْ)َ%6َ)ٖ-$َ+ َر&بُ:=Ldَٰوٰ>ُ(وَن
Ve evhaynâ ilâ mûsâ en elgı asâk, feizâ hiye telgafu mâ yeé'fikûn.
Fevegaal haggu ve betale mâ kânû yağmelûn, Feğulibû hunâlike vengalebû sâğırîn. Ve ulgıyes seharatu sâcidîn, Gâlû âmennâ birabbil âlemîn, Rabbi mûsâ ve hârûn.
Yunus 79-82
َو Dَ 6 َل ِ? ْ( َ> ْ= ُن ا dَ Q& Aُ ِ 3 L *ٖ = -ُ oْ 6 ِ& ٍ( َ> 1ٖ $ ٍ# َ?1َ'-6 64ََءا)'2َ)َ(ُة6Dََلَ)3ُْ#ُ:=Ldٰاَ)ُْ,=اَ:6اَْ*ُ-ْ#ُ:1ُْ,=َن
ََََْ ِِِ 0ُُُُِِِِِ0َِِ ?6-1 ا) َ,=ا 6Dل :=Kْ 4 6: Ld-# 3/ ا)2)( ا 'ن ا)1/ 182$d/ ا 'ن ا)1/ ;: /Q-> w1
ْ ' ِ ْ َ ُ ٰ َ ُ ْ & ْ ُ َ ََََ ُُُُ ْْْْ ُُُُ َ ُ ْ ُ َ َ َ
ا)ُ-2Bِْٖ"0َ+ََِِِْ ْ
ِ
َوُ)Nbا)1ُ/ا)َ)'P6-َ1A3Nٖ/َو)ْ= َ^ِ(َها)ُ-Oِْ(ُ:=َن
Ve gâle fir'avnué'tûnî bikulli sâhırin alîm. Felemmâ câes seharatu gâle lehum mûsâ elgû mâ entum mulgûn. Felemmâ elgav gâle mûsâ mâ cié'tum bihis sıhr, innallâhe seyubtıluh, innallâhe lâ yuslihu amelel mufsidîn. Ve yuhıggullâhul hagga bikelimâtihî ve lev kerihel mucrimûn.
ِ Taha 67-70 َ?6َْو4َ Ldٰ=:ُ \ًBَ$Hٖ /ٖ2Bْ*َ L?ٖ tَ
ِ َ ِ ِ Lٰ1>َْ:;ْاِ*'َِ$اَْ*4َْا[ْ `َPَ :;َ6Cَْ1ُْD
َو ا َ ) Cَ 6َ 6 :َ [ْ ,َ 1 Pَ $َ C $ -ٖ َ L ?ٖ ٰ 6 :َ Nِ ُ% = ا ا * ' َ- 6 6َ Cَ ُ% = ا َ^ ْ$ ُ" dَ 6 & ٍ( َو ; : ُ wُ 1 Bْ ا ) '2 6 & ُ(
َ& ْ$ ِ ُ_ ا َ L P ٰ
L dٰ = :ُ 6 3 ِ َ( &ب ٰ> ُ( و َن َو C' :َ 6 ) ُ = ا ا Dَ ا "ً O' dُ ا ) '2 َ) َ( ُة Lَ , )ْ ُ 6 ?َ
Feevcese fî nefsihî hîfetem mûsâ. Gulnâ lâ tehaf inneke entel ağlâ. Ve elgı mâ fî yemînike telgaf mâ sanaû, innemâ sanaû keydu sâhır, ve lâ yuflihus sâhıru haysu etâ.
12
ِ ْ ِ ِ ْ ْ İsra81-82 َوQْ ُD 64َ َء ا) َ) Nb َو َز َ> Nَ ا) Qُ k62َ ا 'ن ا) Qَ k62َ َ^6 َن َز ُ>= 6Dً
َو * ُ J& Cَ ُل ِ: َ+ ا ْ) ُ, ْ( ا ٰ ِن َ: 6 ُ> َ= Bَ fِ 6 ٌء َو َر ْ& َ- ٌ\ ) ِ 1ْ ُ- Cٖ :ِ Gْ $ َ+ َو َ; : َ Jٖ ُ" ا ) 'g 6 ) ِ ٖ- $ َ+ ا ِ '; : Hَ 2َ 6 ًر ا Ve gul câel haggu ve zehegal bâtıl, innel bâtıle kâne zehûgâ.
Ve nunezzilu minel gur'âni mâ huve şifâuv ve rahmetul lilmué'minîne ve lâ yezîduz zâlimîne illâ hasârâ. ِ ِِ ِ ِ Saffat1-10
َوا)'/6?'6ِتJ')6?َ َْ6Bx6َِا4َِ(اِتَز4ًْ(ا َْ?6)'-6)َ$6ِِتذْ^ً(ا ا'نا)Aُ3َْٰ#َ)َ=ا&ٌ" َرbِبا)'2ٰ-َ=اتَوا;:ْر ِضَوَ:3ٍَ6ْ$3ُCََْ-6َِوَرbبا)َ-69َِِرقِ ٍ ٍ
ا*'6َز''6Cا)'2َ-6َءا)CَJِٖ36$َ*ْ"b\ا)Aََ=ا^ِ@ َو&68َ$ْfَQ&ُ^+ْ:6gًBْنَ:6ِرد َ;:َ'2'-ُ%=َناَِ)Lا)َْ-SِTَاْ;:َْ>Lٰ1َوُْ,5َ?ُ=َنِ:ْ+^ُ&Q 64َ*ٍِ@
ُد ُ& = ًر ا َو ) َ 3ُ ْ# َ> 5َ ا ٌب َو ا 6ِ ٌ@ ا ِ '; : َ: ْ+ Hَ 8ِ َ[ ا ْ) َ` 8ْ fِ /ُ %َ 2َ Pْ َ 6 ?َ \َ Bَ 3َ 6 ٌب Dِ 6 hَ ٌ@
Vas saffâti saffâ, Fez zâcirâti zecrâ, Fet tâliyâti zikrâ, İnne ilâhekum levâhıd. Rabbus semâvâti vel ardı ve mâ beynehumâ ve rabbul meşârıg. İnnâ zeyyennes semâed dunyâ bizînetinil kevâkib, Ve hıfzan min kulli şeytânim mârid. Lâ yessemmeûne ilel meleil ağlâ ve yugzefûne min kulli cânib. Duhûran ve lehum azâbuv vâsıb, İllâ men hatıfel hatfete feetbeahû şihâbun sâgıb.
َ َ ;:اَْ>2ُُ" َ:6 2ُ%ْPَُ"وَن َو;:اَْ*ُ-ْ# َ>36ُِ"وَن َ:6اَْ>2ُُ"
َوَ;:اَْ*ُ-ْ# َ>36ُِ"وَن َ:6اَْ>2ُُ" َ) Aُْ# ٖد Aُ Cُْ# َو)Lَِ ٖد ِ+
ِ َ ْ Kafirun Suresi QُْD 6َا63َbَا)6A?ُ(وَن
َوَ;:اََ*6 َ>36ٌِ" َ:6 َ>2َْ"Pُْ#
Gul yâ eyyuhel kâfirûn, Lâ ağbudu mâ tağbudûn,Ve lâ entum âbidûne mâ ağbud. Ve lâ ene âbidum mâ abedtum,Ve lâ entum âbidûne mâ ağbud, Lekum dînukum ve liye dîn.
İhlas Suresi
QُْD ُ>َ=ا)01ُ/اََ&ٌ" اَ)01ُ/ا) '/َ-ُ" َ)ْ# 1َِْ" َوَ)ْ# ُ=َ)ْ" َوَ)ْ# َ Bُُ^/ُ)َ +ْAًُ=ااََ&ٌ" Gul huvallâhu ehad, Allâhus samed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekul lehû kufuven ehad.
ِ ِ ِ ِ ْ Felak Suresi @DَاَذاوNٍ d69َ (fَ +:و N1َHَ 6:(fَ +: Nِ 1َBَِ)اَ>=ُذ3ِ(باQُD
ُِْ َ'& ِِِْْ&ٍََِِ َ َْ& ََ َو:ْ+ fَ&(ا)6hَ6B'Cت?Lا)ُ%َ," َو:ْ+ d6&َ (&fَ"اَذا َ&2َ"
Gul eûzu birabbil felag, Min şerri mâ halag, Ve min şerri ğâsigın izâ vegab. Ve min şerrin neffâsâti fil ugad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
13
ِ ِ ا)ٰ/ا)'6C ِس
ا َ ) ' 5ٖ ى ُ َ= dْ ِ= ُس ٖ? L 6ُ ُ" و ِر ا ) 'C 6 ِس
ِ ِ َ:$1ا)'6C ِس
Nas Suresi
QُْDاَُ>=ُذ3َِ(&با)'6C ِس ِ ِ: ْ+ ْ fَ ِ &( ا ِ ْ) َ= dْ َ= ا ِس ا ْ) َ` 'C 6 ِس
: َ + ا ) C ' O \ َ و ا ) ' C 6 ِس
RUKYE SİHİR VE BÜYÜYE KARŞI OKUNACAK AYETLER SON SAYFA MP3 LİNK
Gul eûzu birabbin nâs, Melikin nâs, İlâhin nâs. Minşerrilvesvâsilhannâs, Ellezîyuvesvisufîsudûrinnâs. Minel cinneti ven
14
b
َ َ ُ َ ََََ ُُُُ ُُُُ ُُُُ ُُُُ ََََ ََََ َ ْ َ َ ' ُ b ْ َ َ َ َ ٖ ْ ْ ا) َ% gٖ$ ُ#
RUKYE NAZAR VE HASEDE KARŞI OKUNACAK AYETLER
ِ ِ ِ ِ FatihaSureَsi أُ>=ُذ6ِ3)1/:َ+ا)'9ْ$68َنا)'(4ِ$ِ# 2ِْ3ِ#ا)01/ا)'(ْ&ٰ-ِ+ا)'(ٖ&$ِ#
اَِْ)َ)َْ-ُ")01ِِ/َرِ&بَاْ)َ%6َ)ٖ-$َ+ اَِ)'(ِْ&ٰ-ِ+ا)'(ٖ&َ$ِ#ْ َ:6)ِِ$َْ=ِما)ّٖ"ِ+ ا'6كَ*ْ%2ُُ"َوا'6كَ*2َْ-ٖ%$ُ+ اْ+"َ*6ا)&/َ(اطا)ُ-2َْ-ٖ,$َ#
َِ'َّْ 6(اطا)5+اَْ*%-4>1َ$3ِ# 9َ$ِ(ا)-78ْ= ِب>1َ$3ِ#و;:ا) '67)$+
َََََََََُْْْْْْٖٖ
Euzu Billahimişşeytanirracim Bismillâhir rahmânir rahîm. El hamdu lillâhi rabbil âlemîn, Er rahmânir rahîm,Mâliki yevmid dîn, İyyake nağbudu ve iyyake nesteîn, İhdinas sırâtal mustegîm, Sırâtallezîne enamte aleyhim, ğayril mağdûbi aleyhim ve leddâllîn
Bakara 255 (Ayetel Kürsi)
اَ)01ُ/َ;:اِ)َٰ/اِ';:ُ>َ=اَْ)َ)cbاْ)َ,b$=ُمَ;:5ُHُْ6PَُهCَdٌِ\َوَ;:َ*ْ=ٌمَ)ُ/َ:6ِ?Lا)'2ٰ-َ=اِتَوَ:6ِ?Lاْ;:َْر ِض َ: ْ+ َذا ا)' 5ٖى َ 9ْ Cْ >ِ Zُ Bَ َ" ُه اِ ';: 3ِ 6ِ ْذ*ِ ٖ/ َ ْ% 1َ ُ# َ:6 3َ ْ$ َ+ َا ْ ٖ" 3ِ ْ# َو َ:6 Bَ 1ْ Hَ 3ُ ْ# َو َ;: ُ ٖ)$ 8ُ= َن 3ِ 9َ cْ ٍء
ِِِِْ'ِ ِ ِ َِْ ََََ ُُُُِِِِْْ ِْ :+ >1-/ ا;: 3-6 6fَء وd(ُ^ Zd$/ ا)2 ٰ-=ات وا;:رض و;: Gده & 6-3gBْْ و>= ا)%L1
Allâhu lâ ilâhe illâ hû, elhayyul gayyûm, lâ teé'huzuhû sinetuv velâ nevm, lehû mâ fis semâvâti ve mâ fil ard, men zellezî yeşfeu ındehû illâ biiznih, yağlemu mâ beyne eydîhim ve mâ halfehum, ve lâ yuhîtûne bişey'im min ılmihî illâ bimâ şâé', vesia kursiyyuhus semâvâti vel ard, ve lâ yeûduhû hıfzuhuma, ve huvel aliyyul azîm.
ٍ ِ ٍِ ِ ِYusuf67 َو 6Dَ َل 6َ 1Hُ "ْ Pَ :;َ L' C3َُ=ا : ْ+ 63َ ٍب َوا&" َوا ْد 1Hُُ=ا : ْ+ اَ 3ْ َ=ا ٍب ُ: َ- Dَ (& Bَ\ َو َ:6 اُ 9ْ Aُ Cْ >َ LCٖ ْ#
ِ: َ+ ا ) 1 0 ِ/ ِ: ْ+ cْ fَ ٍء ا ِ ِن ا ْ) ُ) Aْ ُ# ا ِ '; : ) ِ 1 0 ِ/ َ> 1َ ْ$ ِ/ Pَ َ= ^ ' 1ْ 4ُ َو َ> 1َ ْ$ ِ/ َ? 1ْ َ$ َ- َ= ^ ' Qِ ا ْ) ُ- َ- َ= &^ 1 ُ = َن
Ve gâle yâ beniyye lâ tedhulû mim bâbiv vâhıdiv vedhulû min ebvâbim muteferrigah, ve mâ uğnî ankum minallâhi min şeyé', inil hukmu illâ lillâh, aleyhi tevekkelt, ve aleyhi felyetevekkelil mutevekkilûn.
ِ ِ ِِ ِ َ ِKehf39 0ََََْْْ'0ً
َو) ْ=;: اذ َد 6fَ 6:َ 4َ 1ُD $َ -َ C' 4َ 4َ 1Hَء ا)1 ُ/ ;: Dُ '= َة ا;: 6ِ3)1/ ا ْن Pَ َ(ن اَ َ*6 اَ Cْ : Q' Dَ َ$ َ:6;: َو َو) ً"ا
Ve lev lâ iz dehalte cenneteke gulte mâ şâallâhu lâ guvvete illâ billâh, in terani ene egalle minke mâlev ve veledâ
'ِِ'َِِْ ِِِْٰİsra82 َو*J&Cَُُل:َ+ا)ُ,ْ(ان َ:6 ُ>َ=6Bَfٌء َوَرْ&َ-ٌ\)1ُ-Cٖ:Gْ$َ+ َو;: Jَٖ ُ"ا)6g)ٖ-$َ+ا;: 62َHًَرا
Ve nunezzilu minel gur'âni mâ huve şifâuv ve rahmetul lilmué'minîne ve lâ yezîduz zâlimîne illâ hasârâ.
15
ٍ ْ ِِ Mülk1-5 ( ٌ " ٖ D َ ء c ْ f َ Q & ُ ^ L ٰ 1 > َ = َ ِ > ُ 2 6 َ ر َ ك ا ) ' ٖ 5 ى 3 ِ َ $ " ه ا ) ُ - ْ 1 ُ$ َ و َ P َ
اَ)'5ٖى Nَ1َHَاْ)َ-ْ=َتَواْ)َ)ٰ$=َِة)َ$12َُْ=^ُْ#اAُbَْ#اَْ&2َُ+ َ>َ-STًَوُِ>َ=اْ)َ%JُJٖاْ)Bُ8َ=ُر ا َ ) ' 5ٖ ى dَ ِ Zَ 2ْ dَ Nَ 1َ Hَ ٰ- َ= ا ٍت Pَ 6 :َ 6 Dً 6 2َ k ٰ( ى ٖ? Nِ 1ْ Hَ L ا ) '( ْ& ٰ- ِ+ : ْ+ Bَ Pَ 6 ُو ٍت َ? 6 ْر 4ِ Zِ ا ْ) 2َ َ/ َ( ِ َ> Pَ ْ Qْ ٰ( ى : ْ+ ? ُ 8ُ = ٍر ِ ِ َ ْ ِ h ُ َ '# ا ْر 4 Zِ ا ) 2َ َ/ َ( َ^ '( Cْ َ +ِ $ْ Pَ ِ َ, 1 ْ@ ا ) ْ$ َ$ ا ) 2َ ْ َ/ ُ( üً d 6 Hَ 6 َو ِ ُ> َ= َ& 2ٖ $ ٌ( َ َ َو ) َ َ, ْ" َز ' 'C 6 ا ) '2 َ- 6 َء ا ) wَ $ 3ٖ 6 /َ -َ 3 6 $َ *ْ "b َو 4َ َ% 1 Cَ 6 َ> 6 ُر 4ُ = ً: 6 ) 1 '9 َ$ 6 kٖ $ ِ+ َو ا ْ> َ- ْ" َ* 6 ) 3ُ ْ# َ> 5 ا َب ا ) '2 ٖ% $ ِ(
Tebârakellezî biyedihil mulku ve huve alâ kulli şey'in gadîr. Ellezî halegal mevte vel hayâte liyebluvekum eyyukum ahsenu amelâ, ve huvel azîzul ğafûr. Ellezî halega seb'a semâvâtin tıbâgâ, mâ terâ fî halgırrahmâni min tefâvut, ferciıl basara hel terâ min futûr. Summerciıl basara kerrateyni yengalib ileykel basaru hâsiev ve huve hasîr. Ve legad zeyyennes semâed dunyâ bimesâbîha ve cealnâhâ rucûmel lişşeyâtîni ve ağtednâ lehum azâbesseîr.
Kalem 51-52
ِ َ ' َ ِ ََََِِِِ ِِِِ َ ِ &ْ ُ ِ وا ْن 6Aد ا)5 + َ^ Bَ(وا )$J) ُ,= َ* َ$ 6/363 ِِرِِر># )-6 d-%=ا ا)5^( و ُ,=)= َن ا*'/
ُ
ََ َ ُ ٖ َ ُ ُ ْ ْْْْ ََََ ْْْْ ' َ ُ َ َ َ
)َ-CُOْ=ٌنِ' ِْ ِْ َ
َوَ:6 ُ>َ=ا;:ذ^ٌ()1َ%6)ٖ-$َ+
Ve iy yekâdullezîne keferû leyuzligûneke biebsârihim lemmâ semiuz zikra ve yegûlûne innehû lemecnûn. Ve mâ huve illâ zikrul lil âlemîn.
َ َ ;:اَْ>2ُُ" َ:6 2ُ%ْPَُ"وَن َو;:اَْ*ُ-ْ# َ>36ُِ"وَن َ:6اَْ>2ُُ"
َوَ;:اَْ*ُ-ْ# َ>36ُِ"وَن َ:6اَْ>2ُُ" َ) Aُْ# ٖد Aُ Cُْ# َو)Lَِ ٖد ِ+
ِ َ ْ Kafirun Suresi QُْD 6َا63َbَا)6A?ُ(وَن
َوَ;:اََ*6 َ>36ٌِ" َ:6 َ>2َْ"Pُْ#
Gul yâ eyyuhel kâfirûn, Lâ ağbudu mâ tağbudûn,Ve lâ entum âbidûne mâ ağbud. Ve lâ ene âbidum mâ abedtum,Ve lâ entum âbidûne mâ ağbud, Lekum dînukum ve liye dîn.
İhlas Suresi
QُْD ُ>َ=ا)01ُ/اََ&ٌ" اَ)01ُ/ا) '/َ-ُ" َ)ْ# 1َِْ" َوَ)ْ# ُ=َ)ْ" َوَ)ْ# َ Bُُ^/ُ)َ +ْAًُ=ااََ&ٌ" Gul huvallâhu ehad, Allâhus samed, Lem yelid ve lem yûled, Ve lem yekul lehû kufuven ehad.
16
ِ ِ ِ َو:ْ+Nٍd69َ(&fَاَذاَوDََ@
ِ ِ ا)ٰ/ا)'6C ِس
اَ)'5ٖى َُ=dِْ= ُس ٖ?L 6ُُ"وِرا)'6C ِس
Nas Suresi
QُْDاَُ>=ُذ3َِ(&با)'6C ِس ِ:ْ+ fَ&(اْ)َ=dَْ=ا ِساْ)َ`'6C ِس
ِ : َ + ا ْ ) ِ C ' O ِ \ َ و ا ) ' C 6 ِس
Gul eûzu birabbin nâs, Melikin nâs, İlâhin nâs. Minşerrilvesvâsilhannâs, Ellezîyuvesvisufîsudûrinnâs. Minel cinneti ven
ِ ْ Felak Suresi ِNٍَ1َِHَ6:َ(&fَ+ِْ:ِ ْ Nِِ1َBَِ)اَُ>=ُذ3َِ(&باQُِْD
َو:ْ+ fَ&(ا)'6hَ6B'Cت?Lا)ُ%َ," َو:ْ+ d6&َ (&fَ"اَذا َ&2ََ"
Gul eûzu birabbil felag, Min şerri mâ halag, Ve min şerri ğâsigın izâ vegab. Ve min şerrin neffâsâti fil ugad, Ve min şerri hâsidin izâ hased.
RUKYE NAZAR VE HASEDE KARŞI OKUNACAK AYETLER SON SAYFA MP3 LİNK
ِ ِ َ:$1ا)'6C ِس
17
RUKYE AŞIK CİNE KARŞI OKUNACAK AYETLER
Bakara 165
ُ&62x)01ِِ/َوَ)ْ=ََ(ىا)'5ٖ َ+ 1َÄَُ-=ااِْذََ(ْوَناْ)َ%5َاَباَ'ناْ)ُ,'=َة)01ِِ/ 4َٖ-$ً%6َواَ'نا)01َ/ fَ ٖ" ُ" ا ْ) َ% 5َا ِب
Ve minen nâsi mey yettehızu min dûnillâhi endâdey yuhıbbûnehum kehubbillâh, vellezîne âmenû eşeddu hubbel lillâh, velev yerallezîne zalemû iz yeravnel azâbe ennel guvvete lillâhi cemîav ve ennallâhe şedîdul azâb
Nisa 27,28
َو ا ) 1 0 ُ/ ُ ٖ( ُ" ا َ ْن َ ُ- = َب َ> 1َ ْ$ Aُ ْ# َو ُ ٖ( ُ" ا ) ' 5ٖ َ+ َ '- 2ِ ُ% = َن ا ) '9 3َ َ= ا ِت ا َ ْن Pَ ٖ- $ 1 ُ = ا َ: ْ$ S Tً
ِِْ ُ َ06-ً$gٖ>َ ُ ٖ( ُ" ا)1 ُ/ ا ْن ُ َ` &ACْ >َ [َ B ْ# َو Nَ 1Hُ ا;: ْ* 62َ ُن 6Bً $%ٖ Åَ
Vallâhu yurîdu ey yetûbe aleykum ve yurîdullezîne yettebiûneş şehevâti en temîlû meylen azîmâ Yurîdullâhu ey yuhaffife ankum, ve huligal insânu daîfâ
ْ ِ ِ ِ Yusuf23,24 َو َر ا َو َد Pْ ُ/ ا ) ' ٖ- Bْ *َ +ْ >َ 6 3َ - $ْ 3َ L ?ٖ =َ >ُ L 2 ٖ/ َو 9َ 1 ' َ, 4 ا ; : َ 3ْ َ= ا َب َو Dَ $َ )َ 4َ $ْ >َ 4ْ )َ 6 Dَ 6 َل َ: َ% 6 َذ
ا)01 ِ/ اِ*'/ رL3 اَ&2+ : uْ=ای اِ*'/ َ;: w1ِ Bْ ا) '6g)ِ-= َن َ َُّٖ َََََََُْ ُٰ ُ ُ ِٰ ِ
َو ) َ, ْ" َ> '- 4ْ 3 ِ ٖ/ َو َ> '# 3 ِ 3َ 6 ) ْ= ; : ا َ ْن َر ا 3ُ ْ( َ> 6 َن َر &3 ٖ/ َ^ 5 ) َ$ ) Cَ ْ/ ِ( َف َ> Cْ ُ/ ا ) 2b = َء َوا ْ) Bَ ْ) 69َ َء اِ*' ُ/ ِ: ْ+ ِ> 62َ ِد َ*6 ا ْ) ُ- ْ` 1َ ٖ/$ َ+
Verâvedethulletî huve fî beytihâ an nefsihi ve ğallegatil ebvâbe ve gâlet heyte lek, gâle meâzallâhi innehû rabbî ahsene mesvây, innehû lâ yuflihuz zâlimûn Ve legad hemmet bihî ve hemme bihâ, lev lâ er raâ burhâne rabbih, kezâlike linasrife anhus sûe vel fahşâé', innehû min ıbâdinel muhlasîn
ِ ِ ْٖ ِِِْYusuf30 ََو6Dََل*2َْ=ٌة?Lاٍ)َ-ٖ" Cَ\اْ:َ(اَ ُتا)َ%Pُ Jِ Jَ(اِوُد َ?ٰ-62x&ُ 63َBَ8َfَ "ْDَ /ٖ2Bَْ*+ْ>َ 63َmا*'6
)STَÅَ L?ٖ 63َ~(ٰCَل ُ:2ٖ$ٍ+
Ve gâle nisvetun fil medînetimraetul azîzi turâvidu fetâhâ an nefsih, gad şeğafehâ hubbâ, innâ lenerâhâ fî dalâlim mubîn
0ِِ0ُِِِِِ'ٰ َو : َ+ ا ) 'C 6 ِس َ: ْ+ َ '- ` 5 : ْ+ ُد و ن ا ) 1 / ا َ ْ* َ" ا ًد ا ُ ) 2b = َ* 3ُ ْ# َ^ ُ) &@ ا ) 1 / َو ا ) 5ٖ َ+ ا َ: Cُ = ا ا َ b fَ"
18
'ِ ِ َِ ِ َِ Yusuf33,34 6Dَل رب ا)O2+ اَ&@ ا)LC*َ =>"ْ 6-: c ا)$/ وا;: Pَ/ ِ( ْف >LC َ^$ َ">+ ا6َ@
ْ'َُّْٖ ْ ََُْٖ''ِbَُِْْ&&َََِ ا) ْ$ 3ِ '+ َواَ^ُ ْ+ : َ+ ا) 6Oَ> $1ٖ َ+
ُ
Gâle rabbis sicnu ehabbu ileyye mimmâ yed'ûnenî ileyh, ve illâ tasrif annî keydehunne asbu ileyhinne ve ekum minel câhilîn Festecâbe lehû rabbuhû fesarafe anhu keydehunn, innehû huves semîul alîm.
َُ'ٍَ ٍٰ َْ َ َْNur1-3 dُ = َر ٌة ا ْ* Cَ ) Jَ 6 َ> 6 َو ? َ( Cَ Åْ 6 َ> 6 َو ا ْ* Cَ ) Jَ 6 ٖ? $ 3َ 6 ا َ 6 ت 3َ &$ Cَ 6 ت ) َ% 1 Pَ #ْ A 5 ^ ' ُ( و َن
اَ)'Jا*َِ$ُ\ َوا)'Jاٖ*L َ?1ِ4ْ6ُ"وا^ُ'Q َواِ&ٍ" ِ:oَ6ٰ:ِ 6-َ3ُCَْ\ 1ْ4ََ"ٍة َوَ;: 5ْHُْ6Pَ^3ِِ3#َُْ-6 َراَْ?ٌ\ ٖ?L ٖدْ ِ+ِا)01ِ/اِْن^Cُ:ِGْPُ #ْ-ُCُْ=َن6ِ3)01ِ/ َواْ)َ$ْ=ِماْ;:Hِِ( َو)َْ$3َ9ْْ" َ>5َا3ُ3ََ-6 Bَِo6kٌَ\ ِ:َ+
ا)ُ-Cٖ:Gْ$ََ+ ِ ِ' ِ ِ َ ِ ِ' ٍ اَ) 'Jا ٖ*wُ ACْ َ :; L ا;: َزا* َ$ ً\ اَ ْو ُ: 9ْ ِ( َ^ ً\ َوا) 'Jا* َ$ ُ\ ;: َ ACْ ُ) 63َ ا;: َزان اَ ْو ُ: 9ْ ِ( ٌك َو ُ& &( َم
ٰذ ) ِ َ$ َ> 1َ L ا ْ) ُ- Cٖ :ِ Gْ $ َ+
Sûratun enzelnâhâ ve feradnâhâ ve enzelnâ fîhâ âyâtim beyyinâtil leallekum tezekkerûn Ezzâniyetu vez zânî feclidû kulle vâhıdim minhumâ miete celdeh, ve lâ teé'huzkum bihimâ raé'fetun fî dînillâhi in kuntum tué'minûne billâhi vel yevmil âhır, velyeşhed azâbehumâ tâifetum minel mué'minîn Ezzânî lâ yenkihu illâ zâniyeten ev muşrikeh, vez zâniyetu lâ yenkihuhâ illâ zânin ev muşrik, ve hurrime zâlike alel mué'minîn
Nur 19
َو ا ْ; : ٰ Hِ َ( ِة َو ا ) 1 0 ُ/ َ ْ% 1َ ُ# َو ا َ ْ* ُ- ْ# َ; : Pَ ْ% 1َ ُ- = َن
İnnellezîne yuhıbbûne en teşîal fâhışetu fillezîne âmenû lehum azâbun elîmun fid dunyâ vel âhırah, vallâhu yağlemu ve entum lâ tağlemûn
Furkan 68
َو َ;: َ Jْ*ُ= َن َو َ: ْ+ َ Qْ %َ Bْ ٰذ)ِ َ$ َ 1ْ Nَ اَ 6hَ ً:6
Vellezîne lâ yed'ûne meallâhi ilâhen âhara ve lâ yagtulûnen nefselletî harramallâhu illâ bil haggı ve lâ yeznûn, ve mey yef'al zâlike yelga esâmâ
َ? 6 Oَ -َ dْ 6 َب َ) ُ/ َر 3b ُ/ َ? َ/ َ( َف َ> Cْ ُ/ َ^ ْ$ َ" ُ> '+ ا ِ * ' ُ/ ُ> َ= ا ) '2 ٖ- $ Zُ ا ْ) َ% 1ٖ $ ُ#
ِِِِِٰ ا 'ن ا ) ' 5ٖ َ+ ُ ) 2b = َن ا َ ْن Zَ $ 9ٖ Pَ ا ْ) L ? \ُ 9َ & 6 Bَ ا ) ' 5ٖ َ+ ا َ: Cُ = ا َ) 3ُ ْ# َ> 5َ ا ٌب ا َ ٖ) $ ٌ# ? L ا ) b" ْ* َ$ 6
'َْ 0َََُِِْْٰٰ' 0ِ'ِْ َوا)5ٖ َ+;:َ"ُ>=َنَ:Zَا)1/ا)63ًاHَ(َو;:َ,ُ-1=َنا)'tBCا)ٖ-L َ&'(َما)1ُ/ا;:63)َ)&N
19
Neml 54,55
َو ِ ) ُ = kً 6 ا ِ ْذ Dَ 6 َل ) ِ َ, ْ= ِ: ٖ/ ا َ Pُ ْ 6 Pَ = َن ا ِ ْ) Bَ 6 ِ& 9َ ِ َ\ َو ا َ ْ* ُ- ْ# ِ Pُ 2ْ ِ/ ُ( و َن ا َ Pُ ْ 6 -َ )َ #ْ Aُ C' o = َن ا ) &( 4َ 6 َل fَ 3ْ َ= ًة : ْ+ ُد و ن ا ) &C 2َ 6 ء 3َ Qْ ا َ ْ* ُ- ْ# Dَ ْ= ٌم Oْ Pَ 3َ 1 ُ = َن
Ve lûtan iz gâle ligavmihî eteé'tûnel fâhışete ve entum tubsırûn Einnekum leteé'tûner ricâle şehvetem min dûnin nisâé', bel entum gavmun techelûn
َََََُِِِْْٰ َِ ُُKasasَ10 َوا 6ْ 2َ Gَ ? wَا ُد ا &م ُ:= Ldٰ ?6 ِر 69ً ا ْن َ^6 َد ْت ) ُ- 2ْ ٖ"ى 3 ٖ/ ) ْ=;: ا ْن َر 83َ A-َ ) 63َ 21D L1>َ 6Cَ= َن
ِ: َ+ ا ْ) ُ- Cٖ :ِ Gْ $ َ+
Ve asbeha fuâdu ummi mûsâ fâriğâ, in kâdet letubdî bihî levlâ er rabatnâ alâ galbihâ litekûne minel mué'minîn
ِِِِ Sebe54 َوٖ&$#ْ3ُCَ$ْ3َQََو3َْ$َ+َ:9َْ6َ-3ُ=َن َ^َ-6?ُ%Qُ2ْDَ+ْ:#ْ3ِ>6$َfَْ6ِ3Qَا*'3ُْ# َ^6*ُ=اٖ?ÇfَL$
ُ:ٖ( ٍ@
Ve hîle beynehum ve beyne mâ yeştehûne kemâ fuıle bieşyâıhim min gabl, innehum kânû fî şekkim murîb
ِ&َََُِٰ ِِْ Rahman72-74 ُ&=ٌر َ:ْ, ُ/=َرا ٌت?Lا)`َ$6ِم َ?62ِ &یا;:ء َر&63َ5AُP6-َA3ن
Hazırlayan Derleyen(Arapça,Latin, Meal) Okuyan
: Kuranla Şifa Rukye :Derlenmiş Rukyeler :Furkan Rukye
https://www.facebook.com/rukyekuranlasifa https://www.facebook.com/DerlenmisRukyeler https://www.facebook.com/profile.php?id=100008535700985&fref=ts
َ ) ْ # َ ْ 8 ِ - ْ u ُ 3 ' + ا ِ ْ * D َ tٌ ْ 2 َ 1 ُ 3 ْ # َ و َ ; : َ 4 6 j ن
Hûrum magsûrâtun fil hıyâm, Febieyyi âlâi rabbikumâ tukezzibân Lem yatmishunne insun gablehum ve lâ cânn
RUKYE AŞIK CİNE KARŞI OKUNACAK AYETLER SAYFA SONU MP3 LİNKİ
20
islam