Sirke ve Tuz İle Büyü Bozmak için Yöntem

1-) SİRKE büyü bozmada çok tesirlidir.Bir şişe sirkenin içine yedişer Ayet-elKürsi,Felak,Nas ve Fatiha okuyarak içine üfleyin.Çeyrek çay kaşığı kadarını için(kana karışmalıdır)Bir su bardağı kadarını banya yaptığınız esnada başınızdan aşağı dökün.(Vücutta nadiren sinek ısırığı gibi ufak bir yanma olsa bile tamamen zararsızdır,zaten hemen sonrasında tekrar su döküneceksiniz)DAHA SONRA ,Kİ BU ÇOK ÖNEMLİ:Evinize gelen hemen herkesin rahatlıkla elini değdirebileceği her yeri sirkeyle ıslattığınız bezle silin.Domuzyağı yada okunmuş su gibi cepte kolay taşınan büyüler evinizde bir yere dökülmüş yada sürülmüş olabilir.(televizyon düğmesi,televizyon kumandası,masa ve sehpalar,koltuklar,kapı tutamakları,evin dış kapısının içi dışı ve EŞİĞİ,çay bardakları,son olarak odaların el değdiğince iç köşelerisirkeli suyla silinirse büyüyü bozar.Buna büyünün durumuna göre üç YADA YEDİ gün devam edilebilir.Daha iyi olur.Üç gün ideal.

2-) Duş aldınız veya yıkandınız suya kovaysa kovaya nazar değmesin nazardan korunmak için metal parçası suya atılıyor ve muskadan büyüden korunmak için ise kovanın içine bir çay bardağı sirke döküp yıkanılacak..

3-) Efendimiz'e bir Allah dostu feryad ediyor. Ya RasulAllah, ümmetten büyüye karışmayan kimse kalmadı, herkes birbirine büyü yapar hale geldi, cin sürülerinden ümmeti kurtaramıyoruz. Allah Rasulü şunu söylüyor:
" Ümmetime benim hediyemdir: Şifa tesbihini çeken felah bulur, bundan başka çaresi yoktur: 1000 estağfirullah el azim,
1000 Allahumme Salli ala muhammedin ve sellim
200 Felak
200 Nas
200 Subhannalahi velhamdulillahi vela ilahe illallahu vallahu ekber vela havle vela kuvvete illa billahil aliyyül aziim."
Şifa tesbihini her gün ikindiye kadar çekeceksiniz. Ve asla terketmeyeceksiniz. Belki bundan daha uzun tesbih çekmişsinizdir ama bu büyük bir tesbih olduğu için etkilidir. Cinli hastalra kendileri çekemeyecek halde ise bir yakını çekecektir her gün. Bu tesbihi çekmenizi cinler istemedği iiçin türlü bahaneler çıkarır, uykunuz gelebilir. Ama iyileşmek istiyorsanız. Ayrıca büyülerden korunmak istiyorsanız mıhakkak çikiniz,tavsiye ediniz. Başka çare aramayınız, büyüyü büyüyle yok edemezsiniz. 2 gün belkı rahat edersiniz, 3. gün daha beter hale gelirsiniz. Büyü yaptığınız kişinin vebalini ödeyemezsiniz.
Ayrıca her gün ikindi ile akşam ezanı arasında 3 cin suresi okuyarak cinleri etrafınızdan dağıtabilirsiniz..
Bundan başka çözüm yoktur. Allah cinlerin şerrinden, şeytanın vesvesesinden ve tuzaklarından, nefsimizin ve kötü niyetli insanların şerrinden ümmeti Muhammedi muhafaza buyursun.

4-) Bir bardak suya üç adet küpşeker atıp karıştırın.Ardından üzerine 7 ayet-el kürsi okuyarak her okuyuşta suya üfleyin.Ayetlerin nefesinize karışan kelimeleri suya değdiğinde su büyüyü bozacak enerjiyi almış olur.

5-) 2 Yün iplikle(rengi mavi olursa her zaman iyidir,ince kalın farketmez) tıpkı boyunuzu ölçerken yaptığınız gibi ayaklardan başa kadar tam boy ölçünüzü alın ve ipleri aldığınız ölçüye göre kesin.Birinci ipe 41 Felak,2.sine 41 Nas suresi okuyarak,her okuyuşta bir düğüm atın.Ardından her birine 41'er ayet-el Kürsi okuyarak düğümleri çözün ve ipleri su dolu bir bardağa bastırın.Üç gün kaldıktan sonra bardaktan çıkararak yakın...(Bu rakamları 204'er kere okuyanlar da vardır,karar sizin)

dua

Anonim" seçeneğiyle isim vermeden yorum yazılabilir.
"Adı/URL" seçeneğiyle sadece isim verilerek de yorum eklenebilir.

Yorum Gönder (0)
Daha yeni Daha eski