Ana içeriğe atla

En Etkili Havas ve Dua Uygulamaları

1. Uygulama:Yağmur yağdığı zaman Kevser suresini 100 defa okuyun, önce ve sonra 11 defa Salavat-ı Şerife okuyun. Ve yağmur yağarken duanızı edin. Duanız hemen kabul olacaktır.

2. Uygulama:Pazar sabahı güneş doğmadan 10 veya 20 dakika önce Kafirun suresini 10 defa okuyun , önce ve sonra 11 defa Salavat-ı Şerife okuyun. Dileğiniz olacaktır, eğer olmazsa ondan sonraki Pazar günü tekrar yapınız . İnsallah ilk Pazar günü dileğiniz olacaktır.

3. Uygulama: 7 gün boyunca yatsı namazından sonra 2 rekat nafile namazı kılınız. Her secde de 40 defa ayeti kerime “ la ilahe illa ente sübhaneke inni küntü minezzalimin” okuyunuz.. Secdede iken başka herhangi birşey okumayınız. Secdeden sonra duanızı ediniz ve hacetinizi söyleyiniz fakat duadan önce ve sonra 11 defa Salavat-ı Şerife okuyunuz.

Peygamber efendimiz bu vazifeyi bir evliyaya rüyasında anlatmıştır. Her neyse istediğiniz 7 gün içerisinde gerçekleşecektir. Bu vazifesinin gücünü size anlatmamla inanmayabilirsiniz.

4. Uygulama:Her sabah namazından sonra 100 defa Allah’ın aşağıdaki isimlerini okuyunuz. İnşallah bir hafta içerisinde etkisi belli olur. Duayı okumadan once ve sonra 11 defa Salavat-ı Şerife okuyunuz.

Cumartesi:ya rahmanü ya rahimü
Pazar: :yâ vâhidü,yâ ehadü
Pazartesi:ya samedü ya ferdü
Salı:ya hayyum ya kayyumu
Çarsamba:ya hannanü ya mennanü
Perşembe:yâ zül Celali vel İkram”.
Cuma:ya allah ya hu

5.Uygulama: İlk once her namazdan sonra 46 defa "Ya Vehhabu "okuyunuz. Allahın adıdır. (lütfen doğru telaffuz ettiğinizden emin olunuz) bu duadan önce ve sonra 11 defa Salavat-Şerife okuyunuz. Geceyarısı gusl abdesti alınız daha sonra dışarıya çıkınız. Başınızın üzerinde herhangi birşey olmayacak (şapka, eşarpi, örtü,ağaç,çatı). 2 rekat namaz kılınız.

Namaz bittikten sonra oturuken 1042 defa "Ya Vehhabu "okuyunuz. 300 defa okuduktan sonra ayağa kalkıp gelir, hacet veya iş için dua ediniz. Sonra tekrar oturunuz ve “ya vehhabu“ okumaya devam ediniz 700 e yaklaşınca tekrar ayağa kalkıp dua ediniz ve tekrar oturunuz “Ya Vehhabu 1042 ye tamamlayınız. Bu vazifeyi 3 gece yapınız. İstediğiniz şey olmazsa tekrar yapınız. Bu uygulamayı aralıksız 3 günden fazla yapmayınız İnşallah ne istiyorsanız 3 gece içinde olacaktır.

6. Uygulama: Fatiha suresini aşağıdaki zamanlarda yatsı namazdan sonra ve sabah namazının sunnet ve farzları arasında okuyunuz. Okumadan önce ve sonra 10 defa salavat-ı Şerife okuyunuz.

Cumartesi gecesi (Cumayı Cumartesiye bağlayan gece) yatsı namazı 30 defa okunuz.
Cumartesi: Sabah namazı 10
Pazar:Yatsı 40. Sabah namazı 20
Pazartesi:Yatsı 50. Sabah namazı 30
Salı:Yatsı 60. Sabah namazı 40
Çarşamba:Yatsı 70. Sabah namazı 50
Perşembe:Yatsı 80.Sabah namazı 60
Cuma:Yatsı 90.Sabah namazı 70

1 hafta sonra hergün fatiha suresinin 10 adet düşürerek okuyunuz. Yani cumartesi günü yatsı namazından sonra 80 kere okuyacaksınız ve sabah namazında 60 defa. İnşallah 2 hafta içerisinde hacetiniz olacaktır.

Fatiha suresini şu şekilde okumanız gerekir.İslami ayın ilk pazar günü başlayın.

Hacetin ne kadar zor olduğu önemli değildir,1 hafta içerisinde yapılır.uygulama için zamanınızı ve yerinizi ayarlayın ve aynı zamanda ve yerde yapın

Eğer hacetiniz din ile alakalı ise yüzünüz kıbleye dönün
Eğer hacetiniz dünya ile alakalı ise yüzünüzü güneye dönün Öncesinde ve sonrasında 21 defa salavat-ı şerife okuyun

Pazar günü 19 defa Bismillahirrahmanirrahim
Sonra 500 defa Elhamdülillahi rabbil alemin
100 defa….. Amin ..okuyun

Pazartesi 19 defa Bismillahirrahmanirrahim
556 defa Errahmannirahim ….
100 defa Amin……

Salı günü 19 defa Bismillahirrahmanirrahim
211 defa ….Maliki yevmiddin
100 defa Amin……

Çarşamba günü 19 defa Bismillahirrahmanirrahim
876 defa iyyake na’büdü ve iyyake nesta’in
100 defa Amin

Perşembe günü 19 defa Bismillahirrahmanirrahim
1040 defa Ihdinas siratal mustakim..
100 defa Amin

Cuma günü 19 defa Bismillahirrahmanirrahim
1100 defa Siratallezine en’amte aleyhim
100 defa Amin

Cumartesi günü 19 defa Bismillahirrahmanirrahim
4070 defa ……..Gayrilmağdubi aleyhim ve leddalin
100 defa Amin

7. Uygulama: Eğer bir hacetiniz varsa ve herhangi bir şekilde gerçekleşmiyorsa aşağıdaki uygulamayı yapınız. İnce bir kağıt alınız. ve siyah mürekkep ile arapça 3125 defa `Ya Allah `yazınız.

Beyaz unu alınız ve hamur haline getiriniz kağidin etrafına hamuru sarınız.Önce kağıdı katlayiniz ve sonra kağıdı hamurun içersinde kalacak şekilde sarınız.

Yuvarlak top haline getiriniz.Hamuru da alarak nehir kenarina veya deniz kenarina gidiniz ve hacetiniz icin dua ediniz her zamanki gibi öncesinde ve sonrasinda

11 defa salavatı şerife okuyunuz.

Ondan sonra top şeklindeki hamuru denize veya nehire atiniz.Bunu yaparken abdestli olmalisıniz.inşallah 40 gün içersinde sonuca ulaşısınız. sadece 1 kere yapacaksınız

Cuma günü ilkindi namazı ezanindan sonra namazinizi kılınız sonra gözlerinizi kapayiniz ve

" Ya Allahü Ya Rahmanu Ya Rahimu " okuyunuz.akşam namazı ezanına kadar durmaksızın okuyunuz.Akşam ezanına kadar gözlerini kapalı tutmalısın.

Bu işlem bütün hacetleriniz için iksirdir.Her ne isterseniz üç cuma günü içinde olacaktır.Bu uygulamayı sadece üç cuma yapınız.işlemi yaparken hacetinizi düşününüz.Bu işlem bir çok kişi tarafından test edilmiş ve her zaman işe yaramıştır.

8. Uygulama: Cuma namazindan sonra mescitde aynı yerde kalınız. (sadece erkekler için) Kadinlar bunu evde yapabilirler.

Farzınızı kıldığınız yerde kalınız.Bulunduğunuz noktadan hareket etmeyin. Namazınızı bitirdikten sonra Yasin suresini şu sekilde 3 defa okuyunuz

İlk mübin İhlas suresini 3 defa okuyun.
2.ci mübin kevser suresini 3 defa
3.cü mübin elem neşrah suresini 3 defa
4.cü mübin fatiha suresini 3 defa
5. ci mübin ayetel kürsi 3 defa
6. cı mübin bu duayi okuyun 3 defa okuyun.

"Allâhu latîfun bi ibâdihî yerzuku men yeşâu-bi gayri hisâb
7. ci mübin de herhangi bir salavatı 3 defa okuyun sonra aşağıdaki duayı 7 defa okuyunuz

"Allahümme vassi rızkı vusatan la ahtacu ala ehadin min halkıke
Anlamı: (Allahim benim rizkimi artır ki senin halkından hiç kimsenin yardımına ihtiyacim olmasin)
Bu islemi sadece 3 Cuma günü yapiniz.İnşallah hacetiniz 3 Cuma gününde olacaktır.

9. Uygulama: 2 rekat hacet namazi kilicaksiniz ve namazdan sonra hic kimse ile konusmadan ayni yerde oturunuz ;

3 defa salavat-i serife, namazda okudugunuz salavat-i serife
3 defa Yasin Suresi
3 defa salavat-i serife ,namazda okudugunuz salavat-i serife
Sonra hacetiniz icin dua ediniz.

Bu uygulama bütün gün boyunca gündüz veya gece günün her saatinde yapılabilir.ama en iyi zaman teheccüddür.(gece vakti) Eğer hacetiniz bir gün içinde olmazsa üç boyunca devam ediniz.Dindar kişilerin duası daha etkili olur.Normal insanların ise biraz zaman alır.

10. Uygulama: Bir camide erkek için ve ev de kadinlar için her namaz dan sonra bir secde yapacaksiniz secdede bir defa fatiha suresi okuyacaksiniz ne zaman burada geleceksiniz

“İyyake na'büdü ve iyyake nestain” bu ayeti 21 defa okuyacaksiniz,sonra secdeden kalkacaksiniz ve otururken dua yapacaksiniz bunu her namazdan sonra yapacaksiniz.
Bu küçük bir uygulama ama çok güçlüdür. Hacetiniz olana kadar devam edin. inşallah 7 günde olacak

11. Uygulama: Bu uygulama, hacetiniz her neyse olması için ateş gibidir. Her gün aynı yerde ve zamanda yapmalısınız. Aynı elbiselerle bu uygulamayı yapmalısınız ve bu elbiseyi yıkayamazsınız bu nedenle bu elbiseyi sadece dua yaparken giymelisiniz.

11 defa Salavat-ı Şerif
1000 defa Allahü Samed....İhlas suresinin 2. ayetini okuyun.
11 defa Salavat-ı Şerif
Okuduğunuz duanın sevabını Peygamber Efendimiz (s.a.v) göndermelisiniz.

Uygulamayı yaparken sadece hacetinizi düşünmelisiniz. Bu uygulama çok kolaydır sadece 10 dakikanızı alır. İnşallah 7 gün içinde hacetiniz olacaktır.

Yorumlar

Bu blogdaki popüler yayınlar

Kırk Anahtar Duası

Tüm kötülüklere ve büyücülere karşı koruyucu dua Şans için kırk kilit açma duası Hz Fatma tarafından bu dua herkez için bir anahtardır.sorunlardan kurtulmak için mucize dua kısmet ve şans açmak aşk, sevgi, muhabbet, servet,bağlı işleri çözmek, işe girmek,sihir ipatli ve sorunları çözmek,Düşmanları kovmak ve Evlilik niyeti için cuma günü sabah namazdan sonra mavi çanak kasenin içinde suya okunur okunan su içilir ve bu suyla gusül abdesti alınır. Karı koca arasındaki muhabbet için su çay veya meyve suyuna okunur ikisi içer Cuma sabahı Temiz ve saf niyet ile büyük bir kase suya okuyun ve su ile banyo yapın Evlilik Niyeti için Dört hafta en iyi zaman perşembe veya cuma günü sabahıdır.Duayı bitirdikten sonra bir defada yasin suresi okuyun (Dört perşembe veya Dört cuma) Servet açmak ve Büyüden kurtulmak için şans servet ve sihir iptali için suya okunur ve o suyla banyo yapılır Büyüden kurtulmak için safran mürekkebi ile arapça yazıp suda bekledikten sonra o suyla kişi yıkanırsa büyü

Kün Fe Yekün Nedir? Sırları ve Faziletleri!

 Bu cümle arapçadır ve kurani bir kavramdır. Kün ol anlamındadır. Feyekün ise oluverir manasına gelir. Yasin süresi son sayfa son âyetlerde geçen bu kelime, Allahın dilemesi ile ilgilidir. Allah bir şeye ol dedi mi o hemen olur. Sırları ve Faziletleri Not: Tecrübe ile sabittir. Yasin süresinin su 2 ayeti 1001 kere okudunmu kabul olmayacak dua yok biiznillah( Allah'in izni ile).. Ramazanın son 10 günü içerisinde okunması gerekli. tüm dualarimizin kabul olması dileğiyle yardım bekleyen herkese iletelim..Rabbim şifa versin korktuklariniza ugratmasin.iki ayet; İnnemâ emruhû izâ erâde şey’en en yekûle lehu kun fe yekûn(yekûnu). Bütün meşru istekler için. Kur'ân-ı Kerîmin bir çok âyet-i kerîmesinde geçen;‘’kün feyekün.’’ duası. Yani, "Allâh-u Te'âlâ bir şeyi yaratmak murad ettiğinde o şeye '’kün feyekün =var ol!'' buyurur, o da hemen var olur". Kur'an'daki, "Kün feyekûn" kavl-i şerifi bulunan bütün âyetler bu duada zikredildiği için bu duay

Ömründe 4 Defa Okuyana Mucizeler Yaşatan Muazzam İstiğfar

Abduh Muhammed Baba (elmecmuatul mubareke) Abdullah İbni Sultan (r.a) istigfaridir ! Hz. Ali (r.a) peygamber efendimiz (s.a.v) emri ile yaziya dökmüştür. Bismillahirrahmanirrahim Elhamdülillahi hamdeyyüvafinniame ve eşhedüel la ilahe illallahu vahdehü la şerikelhü şehedetem müberraetem mineşşekki vettühemi ve eşhedüenne seyyidena muhammedennebiyyene abdühü ve rasulühü seyyidül arabi vel acemi sallallahu teala aleyhi ve sellem ve ala alihi ve ashabihi ve ezvacihi ve zürriyetihi efdalil ümem. Manasi; Nimetlerine denk gelecek bir hamd ile Allah'u te'ala'ya hamdü senalar olsun. Ben şek ve töhmetlerden beri kılınmış bir şahadetle şahitlik ederim ki Allahu teala'dan başka hiç bir ilah yoktur.yine şahitlik ederim ki peygamberimiz, efendimiz muhammed o'nun kuludur. rasulüdür, arab'ın ve acemin efendisidir. Allah'u teala ona ve ümmetlerin en üstü olan aline, ashabına, eşlerine ve zürriyetine salat ve selam eylesin' Fazileti; Bu istiğfari okuyan

İsrafu Umar Duası

Uyarı!:Maksadı hayırlı rızık ile zengin olmak, ve elde edeceğini asla haramda kullanmamak kararında olan kimsenin bu havas terkibini uygulamasını tavsiye ederim. Sayısız defa yapılmış ve her seferinde çok şükür birkaç günde dahi etkisi görülmüştür. İhlasla ve şüpheye düşmeden okunmalıdır. UYGULANIŞI: Yatsı namazlarından sonra İki rekat hacet namazı kılınır. Her iki rekatta fatihadan sonra bir ayetel kürsü okunur. Son secdeye varlıldığında secdeden kakmadan! "ya Hu ya men Hu , La İlahe İlla Hu, entel hayyul kayyum, vela şerikelek, velekel mülkü, velekel hamdü, ve inneke ala külli şeyin kadir" dedikten sonra namaz bitirilir. Ardından israfi-umar duası okunur. KAYNAKLARDA BU ALTTAKİ ŞEKİLDEDE GEÇMEKTEDİR İsrafu umar okunuşu: Aksamtu aleykum Eyyetühel Umari vel caan Ellezi fi hezel Mekaan Dürriyyül Kuvveti Vel ceberuti vel heybeti Vel kudreti vel azameti vel kuvveti Vessatveti vel celaleti vel Cemaleti Vel ceberuti ,aksamtu aleyküm billahi El hayyul kayyum ellezi

% 100 Kabul Olan Dua !

ALLAHTAN BİRŞEY İSTEYECEĞİN ZAMAN HADİD SURESİNİN İLK 6 AYETİ HAŞR SURESİNİN SON 4 AYETİNİ OKU VE ŞÖYLE DUA ET Yâ men hüve hâkezâ es'elüke bi hakkı hâzihil esmâi en tüsaliye alâ muhammedin ve âli muhammedin ve en tef'ale bi ( burada hacet söylenir) Azîb (r.a.), Ali b. Ebu Talib Kerremellahu Vecheh Hazretlerine demişti ki: "Senden Allah aşkına rica ediyorum. Rahmân Teâlâ'nın gönderdiklerinden, bilhassa Cebrail'in Resulullah'a getirdiklerinden ve Resulullah'ın özellikle sana öğrettiklerinden en faziletlisini bana özel bir şekilde öğretmez misin?" Hz. Ali de ona "Ya Bera! Allah'a İsm-i A'zam'ı (en yüce ismi) ile dua etmek istersen, Hadid Sûresi'nin baş tarafından on âyeti ve Haşr Sûresi'nin sonunu oku, sonra de ki: 'Ey o, böyle olan ve O'ndan başka böyle bir şey olmayan zât! Senden bana şöyle şöyle yapmanı dilerim." Vallahi ya Bera, bununla benim aleyhime dua etsen yere geçerim.' dedi."

Uykuda Cünüp, Rüyalanmamak, İhtilam Olmamak İçin Dua

Maaric , Tarık ve Kadir surelerini okumak da uykuda boşalmayı önler. Felahu's-Sail'de İmam Ali'den (as) rivayet edilmiştir ki; "Uykudayken boşalmaktan korkuyorsanız, uyumadan önce şunları söyleyin: اَللّهُمَّ اِنّي اَعُوذُ بِكَ مِنَ الإحْتِلامِ وَ مِنْ شَرِّ الأحْلامِ وَ مِنْ أنْ يَتَلاعَبَ بِىَ الشَّيْطانُ في الْيَقْظَةِ وَ الْمَنامِ Allâhumme innî e'ûzu bike minel ihtilâm ve min şerril ahlâm ve min en yetelâ'abe biye'ş şeytânu fil yeqzati vel menâm. Allah'ım, (uykuda) cunup olmaktan, karmaşık rüyaların şerrinden, uykuda ve uyanıkken şeytanın benimle oynamasından sana sığınırım.

Günlere Göre Kulak Çınlaması Alametleri

Bir insanın durup dururken kulağı çınlar. Güya tiz bir düdük veyahut ince bir çıngırak çalınıyormuş gibi bir ses, bir sağda duyar ve eski hallerden insanlara Cenab-ı Hak tarafından bir işaret olmak üzere telakki eden, Cenab-ı Allah tarafından bir işaret nazarı ile bakan ilim ve bilim erbabı ve havvas alimleri uzun tecrübeler neticesinde gün ve gecesine göre hükümlere tasnif ve taksim eylemişler, hayr ve şerden her neye delalet ettiğini belitmiş ve bildirmişlerdir. Bir kimsenin her ne zaman kulağı çınlarsa derhal "Allahümme salli ala seyyidine muhammedin ve ala alihi ve sahbihi ve selleme. Allahümme inni eselüke küllel hayri ve eüzü bike min külli şerri" demek lazımdır demişler. çünkü her bir işaret ve alametde Cenab-ı Vacibül Vucud hazretlerinden hayrı istemek ve şerden ise istiaze etmek ehli imanın adeti kadimesi ve müstahsenesidir. Yani bir savap işleme halidir. Pazar Günü: Büyüklerden faide görmesine, ümit ettiği yerden menfaat görmesine delalet eder. Pazar Gecesi: Büyü

Salavatı Nurul Envar - Işıkların Işığı

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى نُورِ الأَنْوَارِ. وَسِرِّ الأَسِرَارِ. وَتِرْيَاقِ الأَغْيَارِ. وَمِفْتَاحِ بَابِ الْنَسَارِ. سَيِّدِنَا مُحَمَّدٍ الْمُخْتَارِ. وَآلِهِ الأَطْهَارِ. وَأَصْحَابِهِ الأَخْيَارِ. عَدَد نِعَمِ الله وَأِفْضَالِهِ ALLAH'ümme salli ala nuril envar ve sirril esrar ve tiryagıl ağyar ve miftahi babil nesar Seyyidina muhammedinil muhtar ve alihil athar ve ashabihil ahyar Adede niamillahi ve ifdalih ALLAH’ım nurların nuru, sırların sırrı, ağyarın dermanı, zenginlik kapısının anahtarı Efendimiz Muhammed’in temiz aline ve hayırlı ashabına nimet ve ihsanlarının miktarınca salat ve selam olsun. 1) 3 gün sabah namazından sonra hiç kimseyle konuşmadan 100 defa okunur hiç şüphe yok ki niyeti neyse olur biizbillah 2) 5 vakit namazın arkasından 5 kere okunursa kişi bütün tehlikelerden korunur ve rızkı artar biiznillah 3) 7 defa uyumadan önce okunursa , kişi güzel rüyalar görür biiznillah Şeyh Ahmet El Bedevi tarafından Düzenli olarak okunduğunda ona ilmin kapılar

Es'elullâhel azîm, Rabbel arşil azîm en yeşfiyek! - Şifa Dilemek

Sahabeden Abdullah ibn Abbas (r.a.), Peygamberimiz (s.a.s.)’in şöyle buyurduğunu bildirmiştir: “Kim eceli gelmemiş bir hastayı ziyaret eder de onun yanında yedi defa; أَسْأَلُ الٰهّلَ الْعَظي۪مَ رَبَّ الْعَرْشِ الْعَظي۪مِ أَنْ يَشْفِيَكَ Okunuşu: “Es’elüllâhel-azîme, Rabbel-arşil-azîmi en yeşfiyeke.” Anlamı: “Ulu Arş’ın Rabbi Yüce Allah’tan sana şifa vermesini isterim, derse, Yüce Allah ona mutlaka o hastalıktan şifa verir.” (Ebû Davud, Cenâiz, 12) Peygamberimiz, sabah akşam şu duayı okuyarak Allah’tan sağlık, âfiyet ve iyilik istemiştir: اَللّٰهُمَّ إنّ۪ى أَسْأَلُكَ الْعَفْوَ وَالْعَافِيَةَ فِي الدُّنْيَا وَالْآخِرَةِ Okunuşu: “Allâhümme innî es’elükel-‘afve vel-‘âfiyete fîd-dünyâ vel-âhırah.” Anlamı: “Allah’ım! Senden dünya ve ahirette af, sağlık, sıhhat ve nimet istiyorum.” (Ebû Davud, Edeb, 110) Tıbbî tedavi yanında telkin ve dua ile tedavi yöntemi (psikolojik tedavi) günümüz müspet bilimi için de büyük önemi haizdir. * Sahabeden Hz. Enes (r.a.) anlatıyor: Peygam

İsimlerin Ebced Değerlerini Bulun?

Ebced’in en büyük özelliği “Ebced hesabı” adı verilen bir işlemde kullanılmasıdır. Buna göre, ebced ifadesindeki her harfin bir sayı değeri vardır ve bu değerlerden istifadeyle bir çok konuda pek çok işlemler yapılmıştır. İşte bunların her birine bu hesabın adı verilir. Ebced alfabe düzeninin harfleri 1′den 9′a, 10′dan 90′a, 100′den 1000′e doğru numaralandırılır. Ayrıca bu alfabede gözükmeyen “pe” harfi “be ” gibi, “çe” harfi de “cim” gibi kabul edilerek onların sayı değerlerini alır. Eskilerin “hisâb el-cümel” dedikleri, ebced hesabının 4 çeşidi vardır: “Büyük”, “en büyük”, “küçük” ve “en küçük” ebced hesabı. Yukarıdaki tablo, eskiden büyük ebced (cümel-i kebîr) olarak ele alınmış, ama bugün küçük ebced (cümelsağir) olarak değerlendirilmektedir. Ebced programları İndir https://yadi.sk/d/4IU3bN7bqz3yF Kultanıldıgı Yerler Ebced alfabe düzeninde her bir harfin bir rakama tekâbül etmesi keyfiyeti, Türk-İslâm kültüründe, hemen hemen her sahaya yayılan bir kullanımı ortaya koymuştur. R