7 Kere Okuyanın Hacetinin Görüleceği, Düğümlerinin Çözüleceği ve İşlerinin Kolaylaştırılacağı Bir Salavat


Bu salavatı serife sıkıca sarılmanızı tavsıye ederiz. hayatınızda ki degısıklıklerı hayretler içinde göreceksınız ALLAH ın izni ile. 7 kere okuyup tekrar baslayın bakın hersey nasıl yola giriyor biizni ALLAH.

*BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM*

''ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN SELATEN TÜHALLÜ BİHAL MÜGAD.VE TÜFERRECÜ BİHAL KÜRAB.VE TÜŞRAHÜ BİHAL... SUDUR.VE TÜYESSERU BİHAL ÜMÜR.VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM.ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİBNİ ABDİLLAH.ELGA-İMİ Bİ HAGGILLAH.ADEDE MA FİYHİ ILMILLAH.SELATEN VE SELAMA DA-İMEYNİ YEDU-MANİ Bİ DEVA-Mİ MÜLKİLLAH.VE ALA EHIYHİ CİBRİYLEL MÜDEVVAGI BİNNU-R.VE ALİHİ VE SABBİH. VE FERRİC ANNİY MAEHAMMENİY.İNNEKE ALA KÜLLİ ŞEYİN GADİYR.''

'' Ey ALLAH ! efendimiz muhammed' e ve al-i ashabına öyle bir salat ve selam et ki ,onunla dügümler cözülsün,sıkıntılar acılsın , gönüller serh olunsun, ve işler kolaylastırılsın.
ey ALLAH ! efendimiz olan ve ALLAH ın hakkını yerıne getıren abdullah oglu muhammed e , nurla taçlanmıs olan kardesi cibrile ve al-i ashabına , ALLAH ın ilmindekiler sayısınca ve ALLAH ın mülkünün devamıyla daim olacak kadar salat ü selam eyle ve beni dertlendıren şeyleri benden ac.
şüphesız ki sen her seye hakkıyla gücü yetensin.''

FAZİLETLERİ:

suyütü ( rahımehullah ) ın beyanına göre :

kim bu salavat ı 7 kere okursa , o kişinin bütün istekleri verilir , bütün dertler ve kederler ondan kaldırılır ve bütün hayırlar ve menfaatler kendısıne celbedılır.
ayrıca bunu okuyana buyuk sevaplar ihsan edilir....!