7 Kere Okuyanın Hacetinin Görüleceği, Düğümlerinin Çözüleceği ve İşlerinin Kolaylaştırılacağı Bir Salavat

Cübbeli Hoca Duaları

Bu salavatı serife sıkıca sarılmanızı tavsıye ederiz. hayatınızda ki degısıklıklerı hayretler içinde göreceksınız ALLAH ın izni ile. 7 kere okuyup tekrar baslayın bakın hersey nasıl yola giriyor biizni ALLAH.

*BİSMİLLAHİRRAHMANİRRAHİM*

''ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİN SELATEN TÜHALLÜ BİHAL MÜGAD.VE TÜFERRECÜ BİHAL KÜRAB.VE TÜŞRAHÜ BİHAL... SUDUR.VE TÜYESSERU BİHAL ÜMÜR.VE ALA ALİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM.ALLAHÜMME SALLİ ALA SEYYİDİNA MUHAMMEDİBNİ ABDİLLAH.ELGA-İMİ Bİ HAGGILLAH.ADEDE MA FİYHİ ILMILLAH.SELATEN VE SELAMA DA-İMEYNİ YEDU-MANİ Bİ DEVA-Mİ MÜLKİLLAH.VE ALA EHIYHİ CİBRİYLEL MÜDEVVAGI BİNNU-R.VE ALİHİ VE SABBİH. VE FERRİC ANNİY MAEHAMMENİY.İNNEKE ALA KÜLLİ ŞEYİN GADİYR.''

'' Ey ALLAH ! efendimiz muhammed' e ve al-i ashabına öyle bir salat ve selam et ki ,onunla dügümler cözülsün,sıkıntılar acılsın , gönüller serh olunsun, ve işler kolaylastırılsın.
ey ALLAH ! efendimiz olan ve ALLAH ın hakkını yerıne getıren abdullah oglu muhammed e , nurla taçlanmıs olan kardesi cibrile ve al-i ashabına , ALLAH ın ilmindekiler sayısınca ve ALLAH ın mülkünün devamıyla daim olacak kadar salat ü selam eyle ve beni dertlendıren şeyleri benden ac.
şüphesız ki sen her seye hakkıyla gücü yetensin.''

FAZİLETLERİ:

suyütü ( rahımehullah ) ın beyanına göre :

kim bu salavat ı 7 kere okursa , o kişinin bütün istekleri verilir , bütün dertler ve kederler ondan kaldırılır ve bütün hayırlar ve menfaatler kendısıne celbedılır.
ayrıca bunu okuyana buyuk sevaplar ihsan edilir....!